Ünlü komedyen Ata Demirer, BKM oyuncularını da yanına alarak samimi bir seriye imza attı. Serkan Çağrı ve Fahir Atakoğlu’nun filmin müziklerini üstlendiği proje, elde ettiği gişe başarısıyla da yüzünü güldürdü Demirer’in. Hayde klibinin Av Mevsimi’nin önüne geçmesi örneği kadar güçlü olmasa da, Fasülye ve Karaçalı klipleri ile seyirci sayısını arttırdı Ata Demirer. Her fırsatta Grek, Flamenco, Gipsy tarzı etnik müziklere bayıldığını belirten sevilen komedyen, Eyvah Eyvah 2’yi hazırlarken müziklerden ilham aldığını vurguluyor. Filmin seyirciyle buluştuğu gün raflardaki yerini alan ‘Eyyvah Eyvah 2’ Soundtrack albümünde ‘Karaçalı’ başta olmak üzere, ‘Melekem’ ve ‘A Be Kaynana’ parçaları da bulunuyor.

Karaçalı   Söz & Müzik: Anonim

Fasulye (Remix) Söz & Müzik: Anonim

Dört Beygir (Enstrumantal) Müzik: Anonim

Melekem (Kavur Balıkları) Söz & Müzik: Anonim

Çökertme Söz & Müzik: Anonim

Dua Söz: İlkan San Müzik: Necdet Tokatlı

Uçun Kuşlar İzmir’e Doğru Söz & Müzik: Anonim

Tekirdağ Karşılama (Enstrumantal) Müzik: Anonim

A Be Kaynana Söz: Aşkın Gök Müzik: Şevket Uğurçay

Trakya Gayda (Enstrumantal) Müzik: Anonim

Gülmek İçin Yaratılmış

Söz & Müzik: Romildo Risso, Atahualpa Yupanqui

Türkçe Sözler: Ülkü Aker

Nazende Sevgilim Söz & Müzik: Bekiraf

Dilimi Bağlasalar Söz: Aslan Tunçata Müzik: Selahattin Altınbaş

Hovarda Zeybeği (Enstrumantal) Müzik: Anonim

Fasulye Söz & Müzik: Anonim

1979, İstanbul doğumlu. 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Mühendisliği’nden yüksek lisansla mezun olmasına rağmen, üniversite yıllarında yaptığı sinema kulübü başkanlığı sayesinde, geleceğini ve mesleğini sinema-tv üzerine kurmaya karar verdi. Çeşitli kısa film, belgesel çalışmalarıyla işe koyulan ve Yıldız Kısa Film Festivali'nin kurucularından olan Fırat Sayıcı, yurt çapında çeşitli kısa film festivallerinde de jüri üyeliği yaptı, kısa film üzerine workshoplar düzenledi. 2008’de Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan Fırat Sayıcı, Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon-Sinema Bölümünde yüksek lisans ve doktora öğrenimini tamamladı. SİYAD üyesidir. TRT'de metin yazarı olarak başladığı televizyon macerasında birçok kanalda çeşitli programlarda görev aldı, sinema programları yaptı. Kurduğu Mad Informatics Ajansı’yla sinema-tv ve eğlence sektörüne PR ve sosyal medya hizmeti vermeye başlamıştır. "Türk Sinemasında Gerçekçilik" ve "Yeni Başlamayanlar İçin Sinema" adında iki sinema kitabı yayınlanmıştır. Esenyurt Üniversitesi Radyo Tv. ve Sinema bölümünde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.