Fırat Sayıcı

The Best Of Bond, James Bond !

Sinemanın gelmiş geçmiş en unutulmaz yapımlarının başında gelen James Bond serisinin yıllardır hafızalara kazınmış, birbirinden başarılı parçaları tek bir albümde toplanıyor. Shirley Bassey, Tina Turner, A-ha, Duran Duran, Garbage, Madonna ve Nancy Sinatra gibi isimlerden duyduğumuz bu unutulmaz parçaların tamamı ve daha fazlası “The Best Of Bond…James Bond” adı ile yayımlanacak olan albümde… Ve işte şarkılar…

James Bond Theme

Monty Norman Orchestra (Dr. No)

Goldfinger

Shirley Bassey

Nobody Does It Better

Carly Simon (The Spy Who Loved Me)

A View To A Kill

Duran Duran

For Your Eyes Only

Sheena Easton

We Have All The Time In The World

Louis Armstrong (On Her Majesty’s Secret Service)

Live And Let Die

Paul McCartney & Wings

All Time High

Rita Coolidge (Octopussy)

The Living Daylights

A-Ha

License To Kill

Gladys Knight

From Russia With Love

Matt Monro

 

Thunderball

Tom Jones

 

You Only Live Twice

Nancy Sinatra

 

Moonraker

Shirley Bassey

On Her Majesty’s Secret Service

The John Barry Orchestra

 

The Man With The Golden Gun

Lulu

 

Diamonds Are Forever

Shirley Bassey

 

Goldeneye

Tina Turner

 

Tomorrow Never Dies

Sheryl Crow

 

The World Is Not Enough

Garbage

 

James Bond Theme

Moby (Tomorrow Never Dies)

 

James Bond Theme

Parodi/Fair (Goldeneye)

Fırat Sayıcı
1979, İstanbul doğumlu. 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Mühendisliği’nden yüksek lisansla mezun olmasına rağmen, üniversite yıllarında yaptığı sinema kulübü başkanlığı sayesinde, geleceğini ve mesleğini sinema-tv üzerine kurmaya karar verdi. Çeşitli kısa film, belgesel çalışmalarıyla işe koyulan ve Yıldız Kısa Film Festivali'nin kurucularından olan Fırat Sayıcı, yurt çapında çeşitli kısa film festivallerinde de jüri üyeliği yaptı, kısa film üzerine workshoplar düzenledi. 2008’de Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan Fırat Sayıcı, Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon-Sinema Bölümünde yüksek lisans ve doktora öğrenimini tamamladı. SİYAD üyesidir. TRT'de metin yazarı olarak başladığı televizyon macerasında birçok kanalda çeşitli programlarda görev aldı, sinema programları yaptı. Kurduğu Mad Informatics Ajansı’yla sinema-tv ve eğlence sektörüne PR ve sosyal medya hizmeti vermeye başlamıştır. "Türk Sinemasında Gerçekçilik" ve "Yeni Başlamayanlar İçin Sinema" adında iki sinema kitabı yayınlanmıştır. Esenyurt Üniversitesi Radyo Tv. ve Sinema bölümünde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.