GERARD BUTLER portray Leonidas, the king of Sparta who, along with 300 soldiers, battles to prevent the Persian army from invading all of Greece in Warner Bros. Pictures’, Legendary Pictures’ and Virtual Studios’ action drama “300,” distributed by Warner Bros. Pictures. PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION

Tamamen stüdyo ortamında çekilen ve dünya çapında iyi bir gişe hasılatı yapan “300” filminin müzikleri, müzik yapımcısı ve besteci Tyler Bates’e ait. Rob Zombie’nin “The Devil’s Reject” ve “Halloween”inin müziklerine de imza atan Tyler Bates, genelde korku-gerilim türündeki filmlere el atıyor. Bunlardan bir diğeri de “Dawn of the Dead”… Klasik müzik enstrümanlarını rock sounduyla iyi birleştiren Bates, şu aralar “Watchmen” gibi büyük bir projede yer alıyor. Eğer “300 Spartalı” filmini sevdiyseniz, müzikleriniz için de arşivinizde yer açın deriz.

To Victory …………………………….2:33

The Agoge …………………………….2:24

The Wolf  …………………………….2:08

Returns A King ……………………….2:22

Submission ……………………………2:38

The Ephors ……………………………1:57

Cursed By Beauty …………………….1:40

What Must A King Do? ………………1:04

Goodbye My Love ……………………3:20

No Sleep Tonight ……………………..2:31

Tree Of The Dead …………………….2:23

The Hot Gates …………………………2:58

Fight In The Shade ……………………3:15

Come And Get Them …………………2:03

No Mercy ……………………………..2:21

Immortals Battle ………………………1:51

Fever Dream …………………………..2:31

Xerxes’ Tent …………………………..3:18

Tonight We Dine In Hell ……………..1:13

The Council Chamber …………………2:32

Xerxes’ Final Offer ……………………2:37

A God King Bleeds ……………………2:16

Glory ………………………………….1:43

Message For The Queen ………………2:29

Remember Us …………………………2:55

 

Fırat Sayıcı
1979, İstanbul doğumlu. 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Mühendisliği’nden yüksek lisansla mezun olmasına rağmen, üniversite yıllarında yaptığı sinema kulübü başkanlığı sayesinde, geleceğini ve mesleğini sinema-tv üzerine kurmaya karar verdi. Çeşitli kısa film, belgesel çalışmalarıyla işe koyulan ve Yıldız Kısa Film Festivali'nin kurucularından olan Fırat Sayıcı, yurt çapında çeşitli kısa film festivallerinde de jüri üyeliği yaptı, kısa film üzerine workshoplar düzenledi. 2008’de Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan Fırat Sayıcı, Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon-Sinema Bölümünde yüksek lisans ve doktora öğrenimini tamamladı. SİYAD üyesidir. TRT'de metin yazarı olarak başladığı televizyon macerasında birçok kanalda çeşitli programlarda görev aldı, sinema programları yaptı. Kurduğu Mad Informatics Ajansı’yla sinema-tv ve eğlence sektörüne PR ve sosyal medya hizmeti vermeye başlamıştır. "Türk Sinemasında Gerçekçilik" ve "Yeni Başlamayanlar İçin Sinema" adında iki sinema kitabı yayınlanmıştır. Esenyurt Üniversitesi Radyo Tv. ve Sinema bölümünde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.