Fırat Sayıcı

Selene / “Underworld”

İlk İzlenim: Soğuk ve tehlikeli.

Konuştukça: Aristokrat, akıllı, yüksek bir irade gücüne sahip.

Artıları: Muhteşem hızla çalışan bir beyin-vücut koordinasyonu var. Bu sayede yenilmez oluyor.

Handikapları: Vampirlerin de seven bir kalbi vardır!

Yaşam Felsefesi: İntikam, sonsuza dek!

Hayattaki Düsturu: Öl ya öldür…

Tanıyınca: Aşık olmak için oldukça yanlış bir tercih olabilir, zira onun kadar yaşayamayacağınız kesin. Ancak pek de arkadaş canlısı olduğu da söylenemez. İşiniz zor.

Evelyn Johnson / “Pearl Harbor”

İlk İzlenim: Masum bir güzelliğe sahip, etkileyici.

Konuştukça: Yardım sever, fedakar, tutkulu.

Artıları: Elinden geleni ardına koymayan bir meslek aşkı var. Bu da onu hayata karşı güçlü kılmakta.

Handikapları: Kararsız bir kişiliğin yanı sıra, hayatında mutlaka bir erkeğe ihtiyaç duyması onu zayıflatıyor.

 Yaşam Felsefesi: Her ikinizi de sevecek kadar büyük bir kalbe sahibim!

Hayattaki Düsturu: Aşk olmadan bu hayat çekilmez…

Tanıyınca: Sevgi dolu dünyaya bakış açısı ve dillere destan güzelliği, etrafındaki çoğu erkeğin kendisine bağlanmasını sağlıyor. Eski sevgilisinin akıbetinden emin olmadan ona aşık olmayın.

Kate Beckinsale

1973 Londra doğumlu olan Kate Beckinsale sade güzelliğin tanımını yapabileceğimiz bir aktris. Çocukluk ve ilk gençlik yıllarında edebiyatla ilgilenen ve hatta bu dalda ödüller de alan Beckinsale, oyuncu olmayı kafaya koyunca basamakları hızla tırmandı. Evelyn kadar güzel, masum ve fedakar olan Kate Beckinsale, yeri geldiğinde Selene kadar da cazibeli ve otoriter oluyor. Oyunculuğun kendi kişiliğini keşfetmek ve iyileştirmek adına çok önemli olduğunu vurgulayan güzel oyuncu yönetmen eşi Len Wiseman’la mutlu bir beraberlik yaşamakta.

1979, İstanbul doğumlu. 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Mühendisliği’nden yüksek lisansla mezun olmasına rağmen, üniversite yıllarında yaptığı sinema kulübü başkanlığı sayesinde, geleceğini ve mesleğini sinema-tv üzerine kurmaya karar verdi. Çeşitli kısa film, belgesel çalışmalarıyla işe koyulan ve Yıldız Kısa Film Festivali'nin kurucularından olan Fırat Sayıcı, yurt çapında çeşitli kısa film festivallerinde de jüri üyeliği yaptı, kısa film üzerine workshoplar düzenledi. 2008’de Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan Fırat Sayıcı, Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon-Sinema Bölümünde yüksek lisans ve doktora öğrenimini tamamladı. SİYAD üyesidir. TRT'de metin yazarı olarak başladığı televizyon macerasında birçok kanalda çeşitli programlarda görev aldı, sinema programları yaptı. Kurduğu Mad Informatics Ajansı’yla sinema-tv ve eğlence sektörüne PR ve sosyal medya hizmeti vermeye başlamıştır. "Türk Sinemasında Gerçekçilik" ve "Yeni Başlamayanlar İçin Sinema" adında iki sinema kitabı yayınlanmıştır. Esenyurt Üniversitesi Radyo Tv. ve Sinema bölümünde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.