HI MOM! – In Disney and Pixar’s “Elio,” America Ferrera lends her voice to the smart and super-confident Olga, who runs a top-secret military project.* While Olga is working to decode a strange signal from outer space, her son Elio (voice of Yonas Kibreab) is inadvertently beamed up to an interplanetary organization with representatives from galaxies far and wide and mistaken for Earth’s ambassador to the rest of the universe. Disney and Pixar’s all-new feature film “Elio” is directed by Adrian Molina (screenwriter and co-director of “Coco”) and produced by Mary Alice Drumm (associate producer of “Coco”)—the intergalactic misadventure launches in theaters March 1, 2024. © 2023 Disney/Pixar. All Rights Reserved.

Pixar’ın şimdiden merak uyandıran yeni filmi ‘Elio’dan fragman geldi. 1 Mart 2024’te vizyona girecek olan film seyircileri galaksiler arasında sürprizi bol bir yolculuğa çıkaracak.

Disney ve Pixar, birlikte en yeni ve 28’inci maceraları olan yeni filmleri ‘Elio’dan ilk görüntüleri paylaştı. 1 Mart 2024’te beyazperdede izlenebilecek film, aktif bir hayal gücüne sahip olan Elio’nun kendini yanlışlıkla tüm galaksilerden temsilcilerin bulunduğu bir gezegene, Communiverse’e ışınlanmış bulmasını anlatıyor.

‘Coco’ filminin senaryosunu da kaleme alan Adrian Molina’nın yönettiği filmde dünyanın evrene gönderdiği elçi olarak yanlışlıkla tanınan ve bu tür büyük bir baskıya tamamen hazırlıksız yakalanan Elio, tuhaf uzaylı yaşam formlarıyla yeni bağlar kurmak zorunda kalırken zorlu bir dizi sınavı atlatarak kendisinin gerçekte kim olduğunu keşfedecek.

Elio’nun soluksuz ve macera dolu yolculuğu 1 Mart 2024’ten itibaren sinemalarda başlayacak.

Türkçe Dublajlı Fragman: 

https://www.youtube.com/watch?v=17RJAyGsvM8

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.