Bugüne kadar 10 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan Türkiye’nin açık ara en çok dinlenen mizah programı Meksika Açmazı, beyazperdeye taşınıyor. Seyirciye kesintisiz kahkaha vaat eden filmin çekimlerine Temmuz ayının ilk haftasında Kapadokya’da başlanacak. Meksika Açmazı, 01 Aralık 2023 tarihinde vizyona girecek.

Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam  adıyla bilinen  İbrahim Türker’in podcast olarak başlattığı ve bugüne kadar 73 bölümle 10 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan mizah programı Meksika Açmazı, canlı gösteri olarak sahnelere transfer olmasının ardından şimdi de sinema seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Muhteşem Film ve TME Films’in ortaklaşa yürüteceği filmin çekimlerine Temmuz ayının ilk haftasında Kapadokya’da başlanacak.  Spotify, Karnaval.com, iTunes gibi platformların gözbebeği olan program, bir süredir canlı gösteri olarak sahnelerde yer alıyordu.  50’den fazla sahne gösterisiyle 40 binden fazla seyirciye ulaşan Meksika Açmazı, hayranlarının merakla beklediği senaryosu ile 01 Aralık 2023’te sinemalarda olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.