Lazarus Etkisi

 

Bir grup araştırmacı ölüleri geri getirmeyi başarır ancak Üniversitenin dekanı olayı kapatır. Frank, Zoe ve diğer ekip üyeleri deneyi tekrar uygulamak zorunda kalır. Bu uygulama sırasında bir şeyler ters gider ve Zoe ölür. Deney tekrarlanır. Zoe hayata dönmüştür ama yanlış giden bir şeyler vardır, farklı bir karaktere bürünmüştür. Artık konu birini hayata geri döndürmekten çıkmıştır. Döndürdükleri kişinin gazabından kurtulmaya çalışırlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: The Lazarus Effect

Yönetmen: David Gelb

Senarist: Luke Dawson

Oyuncular: Mark Duplass, Olivia Wilde, Donald Glover, Evan Peters

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Asabiyim Ben

 

Öfke ile yoğrulmuş bir toplumda, aşklar, nefretler, intikamlar. Satın alınan şereflerin gölgesinde kanunların çaresiz bıraktığı insanların öfkesi ve tepkisi. Yolsuzluğun ve karmaşanın kol gezdiği bir ülkede, muhteşem düğünler, öç ve ölüm dansları. Garip gelecek size, ancak şaşıracaksınız ve güleceksiniz ağlanacak halimize.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Relatos Salvajes

Yönetmen: Damian Szifron

Senarist: Damian Szifron

Oyuncular: Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Dario Grandinetti

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Havana’ya Dönüş

 

Amadeo, Madrid’de tam 16 yılını sürgünde geçirmiştir. Aradan geçen bunca zamandan sonra Havana’ya dönen Amadeo bir gün batımında 4 eski arkadaşıyla buluşur. Şafağa kadar konuşacak çok şeyleri vardır. Kübalı edebiyatçı Leonardo Padura’nın dünyaca ünlü romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Altın Palmiye’li sinemacı Laurent Cantet üstleniyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Return to Ithaca

Yönetmen: Laurent Cantet

Senarist: Laurent Cantet

Oyuncular: Isabel Santos, Jorge Prugorria, Fernando Hechevarria, Nestor Jimen

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Chappie

 

Yakın gelecekte geçen filmde, baskıcı mekanik robotlardan oluşan polis güçleri görev yapmaktadır. Ancak, insanlar onlara karşı koymaya başlar. Bu robot polislerden birisi çalınarak yeni bir program yüklenir ve böylece ilk kez kendisi adına düşünen ve hisseden Chappie adlı robot ortaya çıkar. Ancak, kısa zamanda Chappie düzene ve insanlığa karşı büyük tehdit olarak görülmeye başlar ve yetkililer onu durdurmak için her şeyi göze alırlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Neill Blomkamp

Senarist: Neill Blomkamp

Oyuncular: Sharlto Copley, Dev Patel, Jose Pablo Cantillo, Hugh Jackman

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Büyük Gözler

 

Karısının ortaya koyduğu eserleri sahiplenen Walter Keane, şöhreti yakaladıktan sonra eşi Margaret’i gölgede bırakır. Yaptığı tabloların birisi için bile “Benim tablom” diyemeyen Margaret, kocasına karşı bir savaş vermeye başlar. Büyük Gözler, Margaret’ın bir sanatçı olarak uyanışını, resimleriyle yakaladığı iz bırakan başarısını ve uluslararası üne kavuşmuş eşiyle yaşadığı çalkantılı ilişki sürecini tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Big Eyes

Yönetmen: Tim Burton

Senarist: Tim Burton

Oyuncular: Amy Adams, Christopher Waltz, Krysten Ritter, Jason Schwartzman

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Bir Varmış Bir Yokmuş

 

Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan’ın tüm zorluklara rağmen bitirmeyi başaramadıkları aşklarının dokunaklı hikâyesi. Bir şarkıyı beğenirsiniz çünkü onu yazan bir şekilde size dokunmuştur. Nehir’in peşine düştüğü şarkıda ise sonu olmayan bir yol Ozan’a çıkmaktadır. Birinin kararlılığı ile diğerinin gelgitleri arasında sıkışıp kalan ilişkileri, aslında biraz da yetişkinlerin elinde kalan son tatlı masaldır.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: İlksen Başarır

Senarist: İlksen Başarır, Mert Fırat

Oyuncular: Mert Fırat, Melisa Sözen, Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Çekmeceler

 

Film, oyuncu bir anne-babanın kızı Deniz’in öyküsünü “oyun” motiflerinin yardımıyla perdeye aktarıyor. 32. yaş gününün gecesinde, kanlar içinde hastaneye kaldırılan Deniz’in, sıkça geçmişe döndüğü yoğun rehabilitasyon sürecinde, ruhundaki kilitli çekmeceler açılacak. Kız çocuk ve ergen cinselliğinin neresinden tutacağını bilemeyen anne – babanın, kendi kompleksleri arasında kızlarının bedeninde ve ruhunda açtıkları yaralar ortaya çıkacak.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: M. Caner Alper, Mehmet Binay

Senarist: M. Caner Alper, Mehmet Binay

Oyuncular: Ece Dizdar, Tilbe Saran, Taner Birsel, Nilüfer Açıkalın

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Yeni Dünya

 

Soner ve ailesi, taşranın kalbinden koparak metropole, İstanbul’a göç etme kararı alır. Fakat Soner’in tek yükü, taşrada yaşamanın sıkıntısı değildir. Ailenin çocukları down sendromludur ve hayat önlerine pek çok engel çıkartmaktadır. Soner ve ailesi bu engellere rağmen İstanbul’a taşınır. Fakat devletin Soner’e vereceği maaş bile, ailenin geçinebilmesine ve yeniden hayat kurmasına yetecek miktarda değildir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Caner Erzincan

Senarist: Caner Erzincan

Oyuncular: Erkan Petekkaya, Şükran Ovalı, Soner Erzincan, Cenan Çamyurdu

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Love, Rosie

 

Rosie ve Alex 5 yaşından beri birbirlerinin en iyi dostu olmuştur; bu yüzden aralarında aşka ve sevgili olmaya dair hiçbir ihtimal olmamıştır. Ama ne zaman olay sevgili seçimlerine gelse, birbirlerinin en büyük düşmanı olmuşlardır. 18 yaşında yapılan bir seçim, kaçırılan bir fırsat ise hayatlarını bambaşka yönlere sürükler. Ama aralarındaki bağ, kilometrelerce mesafeye, akıp giden zamana yenilmez.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Christian Ditter

Senarist: Juliette Towhidi

Oyuncular: Lily Collins, Sam Claflin, Tamsin Egerton, Art Parkinson, Jaime Winstone

Gösterim tarihi: 6 Mart

 

Prenses Kaguya Masalı

 

Bir zamanlar, bir orman köyünde yaşlı bir oduncu yaşarmış. Bu oduncunun, yaşlı karısından başka kimsesi yokmuş. Yine bir gün ormanda bambu kesmekle uğraşırken yerden bir bambunun filizlendiğini ve büyüdüğünü görmüş. Merakla bambunun yanına gidince, bambunun tomurcuklanıp açıldığını ve içinden minik bir prenses çıktığını fark etmiş.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: The Tale of the Princess Kaguya

Yönetmen: Isao Takahata

Senarist: Isao Takahata

Oyuncular: Chloe Grace Moretz, James Caan, Mary Steenburgen, Darren Criss

Gösterim tarihi: 13 Mart

 

Çekmeköy Underground

 

Yaşadıkları mahallelerde gitgide alanları daralsa da dansları, şarkıları ve kendilerine özgü stilleriyle hayallerinin peşinde koşan, kendilerine mekânsız krallar diyen gecekondulu gençlerin hikâyesi. Filmin Türkiye prömiyeri 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ulusal yarışma bölümünde gerçekleştirilmişti.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Aysim Türkmen

Senarist: Aysim Türkmen

Oyuncular: Can Sipahi, Kerem Can, Gözde Kocaoğlu, Barış Gönenen, Aslı Menaz

Gösterim tarihi: 13 Mart

 

Kingsman: Gizli Servis

 

Henüz beş yaşında iken Eggsy, babasını gizli bir askeri görevde kaybeder. Ailesi bir madalyayla ödüllendirilir ve bir kere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. 17 yıl sonra Eggsy, işi olmayan bir gençtir. Trafikte tutuklanınca madalyayı kurtulmak için kullanır. Onu kurtaran Harry kusursuz bir ajandır ve hayatını Eggsy’nin babasına borçludur.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Kingsman: The Secret Service

Yönetmen: Matthew Vaughn

Senarist: Jane Goldman

Oyuncular: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Mark Hamill

Gösterim tarihi: 13 Mart

 

Bana Adını Sor

 

Bir yetimhanede büyüyen ve birbirlerinden kopmamış iki arkadaşın tesadüfen karşılaştığı Merve, Hakan’a aşık olur. Tarık ise nişanlısı Merve’yi elinde tutmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Film, “Aşk mı, Emek mi?” sorusunu soruyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Taner Gündöner

Senarist: Oben Aras

Oyuncular: Engin Hepileri, Özge Borak, Barış Hayta, Cihat Tamer

Gösterim tarihi: 13 Mart

 

Mandıra Filozofu İstanbul

 

Bodrum’un Çökertme köyünde, bir lokma bir hırka yaşayan Mustafali (Müfit Can Saçıntı), bu kez İstanbul üzerinden modern dünya ile hesaplaşıyor. Senarist Birol Güven, film için “İlk filmi seyredenlerin büyük bir çoğunluğu ‘Çökertme’de Mandıra Filozofu olmak kolay. İstanbul’da nasıl olacak?’ diye sordular. Bu sorular beni ikinci film için harekete geçirdi. Bakalım Mandıra Filozofu, İstanbul’da neler yapacak?” dedi.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Senarist: Birol Güven

Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Kemal Kuruçay, Günnihal Demir, Abdullah Şahin

Gösterim tarihi: 13 Mart

 

Selam: Bahara Yolculuk

 

Senaryosu gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak yazılan ‘Bahara Yolculuk’ filminde, Türkiye’den Kırgızistan’a yollarına düşüp, umut dolu yeni bir hikaye yazmak isteyen gönüllü bir öğretmenin yaşam mücadelesi konu alınıyor. Bu zorlu mücadelede tanıştığı yeni insanlar, gurbet ve iç içe geçen yaşam öyküleri beyazperdeye taşınıyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Hamdi Alkan

Senarist: Erkan Çıplak

Oyuncular: Gürol Güngör, Mert Yavuzcan, Aslıhan Güner, Merve Sevi

Gösterim tarihi: 13 Mart

 

Sindirella

 

Annesinin ölümünün ardından babası başka bir kadınla evlenen Ella, iyi niyetle üvey annesine ve onun iki kızına elinden geldiğince yardım etmektedir. Ancak tüccar babasının beklenmedik ve erken ölümü, onu hizmetçiliğe ve hiç istemediği bir hayata sürükler. Günün birinde ormanda karşılaştığı ve sarayda bir çırak zannettiği, ancak prens olduğundan habersiz olduğu yakışıklı genç ise onun kalbini çalacak ve yeniden umutla dolmasını sağlayacaktır.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Cinderella

Yönetmen: Kenneth Branagh, Mark Romanek

Senarist: Chris Weitz, Aline Brosh McKenna

Oyuncular: Lily James, Helena Bonham Carter, Cate Blanchett, Hayley Atwell, Richard Madden

Gösterim tarihi: 13 Mart

 

Son Mektup

 

Çanakkale savaşı sırasında filizlenen bir aşkın ve tam 40 yıl sonra adresine ulaşan satırların hikâyesi. Gönüllü olarak Çanakkale’ye giden ve orada birbirleriyle tanışan Tayyareci Yüzbaşı Salih Ekrem ile Nihal Hemşire, bir yandan savaşın zorlu şartlarında koştururken, diğer yandan da Fuat isminde kimsesiz bir çocuğu korumak için birlikte mücadele etmeye başlarlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Özhan Eren

Senarist: Özhan Eren

Oyuncular: Tansel Öngel, Nesrin Cavadzade Hüseyin Avni Danyal, Bülent Şakrak

Gösterim tarihi: 20 Mart

 

Fokus

 

Deneyimli aldatmaca ustası Nicky, acemi dolandırıcı Jess’e ilgi duymaktadır. Nicky, Jess’e işin inceliklerini öğretirken, Jess tedirgin edici ölçüde yakınlaşınca, Nicky ilişkiyi birden bire keser. Üç yıl sonra, eski aşk Buenos Aires’te ortaya çıkar. Jess, Nicky’nin en son ve oldukça tehlikeli tezgâhının en kritik noktasında onun plânlarını alt üst, mükemmel dolandırıcıyı ise allak bullak eder.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Focus

Yönetmen: Glenn Ficarra, John Requa

Senarist: Glenn Ficarra, John Requa

Oyuncular: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro, Gerald McRaney

Gösterim tarihi: 20 Mart

 

OHA: Oflu Hoca’yı Aramak

 

Karadenizli işadamı Ali Baltaoğlu, Doğu Karadeniz’i dağ turizmine açacak mega bir inşaat projesine girişmek üzeredir. Kaçkar Dağları milli parkına bu proje kapsamında dağ otelleri, yayla tesisleri, kır siteleri inşaa edilecektir. Baltaoğlu bu proje ile Doğu Karadeniz’i ‘Orta Doğu’nun Alpleri’ haline getirmeyi vaadetmektedir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Levent Soyarslan

Senarist: Levent Soyarslan

Oyuncular: Hakan Meriçliler, Taies Farzan, Adem Yılmaz, Burak Saraçoğl , Yaşar Kalyoncu

Gösterim tarihi: 20 Mart

 

Kocan Kadar Konuş

 

Şebnem Burcuoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan öykü, çevresindeki herkes hızla evlilik hazırlığındayken hayatındaki doğru adamı asla bulamayan bir kadının hikayesini anlatıyor. Komedi ve aşkı harmanlayan filmin yapımcılığını BKM üstleniyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Senarist: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Ebru Cündübeyoğlu, Nevra Serezli, Eda Ece

Gösterim tarihi: 20 Mart

 

The Gunman

 

Bir zamanlar emrinde çalıştığı örgüt tarafından ihanete uğrayan eski ajan Jim Terrier, tehlike dolu geçmişini ardında bırakıp yeni bir hayata başlamanın arefesindedir. Terrier, sevgilisi Anne ile evlenip sıradan bir adam olmanın planlarını yaparken eski iş arkadaşları ve patronları tarafından takip edildiğini fark eder. Peşindeki eski dostlarından kurulu dünyanın en güçlü örgütünün tek hedefi Jim Terrier’ı öldürmektir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Prone Gunman

Yönetmen: Pierre Morel

Senarist: Pete Travis

Oyuncular: Javier Bardem, Sean Penn, Idris Elba, Ray Winstone, Jasmine Trinca

Gösterim tarihi: 20 Mart

 

Uzun İnce Yol

 

Ünlü halk ozanı Aşık Veysel’in hayatı 41. ölüm yıldönümünde beyaz perdeye taşınıyor. Aşık Veysel’in hayatından esinlenerek kaleme alınan “Uzun İnce Yol” adlı film, Kültür ve Turizm Bakanlığınca hem senaryo hem de yapım desteğine layık görülmüştü.

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Bilal Babaoğlu

Senarist: Bilal Babaoğlu

Oyuncular: İnanç Konukçu, Bedri Yalçin

Gösterim tarihi: 20 Mart

 

Pasolini

 

Şair, yönetmen, gazeteci ve aydın olan çok yönlü sanat adamı Pasolini, İtalyan sanat ve siyaset çevrelerinin de en tanınmış isimlerinden biri olarak görülüyordu. Öldürüldüğünde, hakkında bazı söylentiler ve cinayetle ilgisi olabilecek şüpheliler ortaya çıkmış, fakat gerçek katil asla bulunamamıştı. 2005 yılında, bazı yeni kanıtların ele geçmesiyle birlikte  cinayet dosyası yeniden gündeme geldi.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Abel Ferrara

Senarist: Abel Ferrara

Oyuncular: Willem Dafoe, Riccardo Scamarcio, Maria de Medeiros, Adriana Asti, Valerio Mastandrea

Gösterim tarihi: 20 Mart

 

İkinci Bir Şans

 

Andreas ve Simon, aynı zamanda mesleklerinde uzman birer dedektif ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki sıkı dostturlar. Samimiyetlerine rağmen ikili, birbirlerinden çok farklı hayatlar sürdürmektedirler. Andreas güzle eşi ve oğluyla birlikte mutlu bir aile tablosu çizmektedir. Yeni boşanmış olan Simon, ise boş içini düştüğü boşluğu çoğunu striptiz kulübünde dolanarak ve bol bol alkol tüketerek doldurmaya çalışmaktadır.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: En chance til

Yönetmen: Susanne Bier

Senarist: Anders Thomas Jensen

Oyuncular: Nikolaj Coster-Waldau, Maria Bonnevie, Nikolaj Lie Kaas, Ulrich Thomsen, Bodil Jørgensen

Gösterim tarihi: 20 Mart

 

Geronimo

 

Fransa’nın güneyi. Genç bir sosyal eğitimci olan Geronimo, St. Pierre mahallesinin gençleri arasındaki gerilimi yatıştırmaya çalışmaktadır. Türk kökenli genç bir kız olan Nil Terzi’nin görücü usulü evliliğinden kaçıp, çingene sevgilisi Lucky Molina’nın kollarına koştuğunda mahallenin havası değişir. Onların kaçışıyla iki grup arasındaki düşmanlık da alevlenir. Geronimo olup bitenlere kayıtsız kalamaz ve tarafları yatıştırmak için kolları sıvar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Tony Gatlif

Senarist: Tony Gatlif

Oyuncular: Celine Sallette, Rachid Yous, David Murgia, Nailia Harzoune

Gösterim tarihi: 27 Mart

Güvercin Uçuverdi

 

Selami Genli ile Onur Koçal’ın yönettiği ve Atalay Demirci, Salih Kalyon, Zerrin Sümer ile Ali Erkazan’ın oynadığı Güvercin Uçuverdi, 27 Mart 2015’de Mars Dağıtım dağıtımıyla TAFF Pictures tarafından vizyona çıkarılıyor. Pilot olmak için yanıp tutuşan bir halk otobüsü şoförü olan Yüksel Güvercin’in komedi, aşk ve macera dolu hikâyesi.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Selami Genli, Onur Koçal

Senarist: Selami Genli, Onur Koçal

Oyuncular: Atalay Demirci, Salih Kalyon, Zerrin Sümer, Ali Erkazan

Gösterim tarihi: 27 Mart

 

İçimdeki İnsan

 

İrfan Yalçın’ın “Fareyi Öldürmek” adlı romanından yola çıkılarak senaryolaştırılan film, Aydın Sayman tarafından beyazperdeye aktarılıyor. Gazeteci-yazar Nuri’nin, uzun yılların ardından doğup büyüdüğü taşra kentine geri dönmesini konu alan öykü, yazarın eski dostu sabri ile buluşmasının aldından oldukça karanlık bir hal almaya başlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Aydın Sayman

Senarist: Atay Sözer

Oyuncular: Vedat Erincin, Suavi Eren, Menderes Samancılar, Füsun Demirel

Gösterim tarihi: 27 Mart

 

Bizim Hikaye

 

Haksızlığa uğramış, ailesi, yuvası, geleceği elinden alınmış bir adam ile hayata karşı tek başına mücadele etmek zorunda kalan, çocuklarıyla bu koca dünyada bir başına kalmış bir kadının öyküsünü perdeye taşıyor Bizim Hikaye. Başka kimler yok ki bu öyküde: ailesinin itibarını kurtarmak için çabalayan bir genç, yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşık…

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Yasin Uslu

Senarist: Avni Özgürel

Oyuncular: Cansel Elçin, Naz Elmas, İbrahim Kendirci, Haluk Piyes, Çiğdem Batur

Gösterim tarihi: 27 Mart

 

Evlenmeden Olmaz

 

Başarılı oyuncular Özge Özberk ve Cansel Elçin’in romantik bir komedi türü Evlenmeden Olmaz filminde oynayacakları açıklandı. Filmin kadrosunda Özde Okur, Serkan Kuru, Hakan Eratik, Seda Demir, Serhat Yiğit, Suzan Aksoy, Yüksel Ünal, Mustafa Yılmaz gibi isimlerde yer alıyor. Son olarak Özge Özberk ve Cansel Elçin’in, Kırık Kanatlar dizisinde de birlikte rol aldıklarını belirtelim.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Yasemin Türkmenli

Senarist: Yasemin Türkmenli

Oyuncular: Cansel Elçin, Özge Özberk, Özde Okur, Serkan Kuru, Hakan Eratik, Seda Demir

Gösterim tarihi: 27 Mart

 

Terkedilmiş

 

Korhan Uğur’un ikinci uzun metrajlı filminde, bir sanatoryumda 9 kişinin hayatlarının kesişmesine neden olan yasadışı bir operasyon konu alınıyor. Korhan Uğur filmin senaryosunu da kaleme alırken oyuncu kadrosunda Levent Ülgen, Kyamran Agabalaev, Hakan Vanlı ve Konul Nagiyeva gibi isimler bulunuyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Korhan Uğur

Senarist: Korhan Uğur

Oyuncular: Levent Ülgen, Burak Sarımola, Mahmut Gökgöz, Hakan Vanlı, Neriman Uğur

Gösterim tarihi: 27 Mart

 

Şeytanın Kapısında

 

Hırslı bir emlak danışmanı olan Leigh, lanetli olduğu iddia edilen eski bir evin satışını üstlenir. Leigh, satacağı bu eski evi kontrol etmek için ziyaret ettiğinde, ev sahibinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolan kızı Hannah’yı görür. Genç kadın başından geçen bu olayı kız kardeşi Vera ile paylaşır. Fakat bu sır kendilerini büyük bir dehşetin kucağına düşürecektir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: At The Devil’s Door

Yönetmen: Nicholas Mccarthy

Senarist: Nicholas Mccarthy

Oyuncular: Naya Rivera, Catalina Sandino Moreno, Ashley Rickards, Assaf Cohen, Tara Buck

Gösterim tarihi: 27 Mart

 

Evim

 

NEREDEYSE EVE GELDİK” insan dostu uzaylılar gezegenleri düşmanları tarafından işgal edilince dünyaya sığınmaya karar verirler. İnsanlığın ne olduğunu öğrenecek olan sevimli dostlarımız büyük bir serüvene atılacaklar. Orijinal seslendirme kadrosunda Rİhanna, Jennifer Lopez, Steve Martin ve Jim Parsons yer alıyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Home

Yönetmen: Tim Johnson

Senarist: Tom J. Astle, Matt Ember

Oyuncular: Jennifer Lopez, Rihanna, Steve Martin, Jim Parsons, Fatih Özacun

Gösterim tarihi: 27 Mart

 

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.