Suç Şehri

 

Polis şefi Ali ve birlikte çalıştığı Brian, genç bir kadının öldürülmesi olayını araştırmaya başlarlar. Önceleri basit bir cinayet olarak görünen bu davanın ucu uluslararası bir mafya örgütünün insanları kurban etmekten çekinmeyen kirli plânlarına kadar varacaktır. Ülkede mafyanın bağlantılarını araştırarak işe başlayan iki ortak için bu artık yalnızca bir iş değildir. Her ikisi de en yakınlarının hayatını öne sürdüklerini fark etmeden büyük bir karmaşaya sürükleneceklerdir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Zulu

Yönetmen: Jerome Salle

Senarist: Caryl Ferey

Oyuncular: Orlando Bloom, Forest Whitaker, Tanya Van Graan, Natasha Loring

Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Yüksek Risk

 

Şiddete eğilimli genç Eric, henüz yaşını doldurmadan ıslah evinden alınarak yetişkinlerin karanlık dünyasına atılır. Gardiyanlara ve hapishanedeki diğer mahkûmlara kendini kabul ettirmesi gerekirken bir yandan aynı hapishanedeki babasına kendini ispat etmenin peşindedir. Ömrünün büyük bir kısmını hapishanelerde geçiren Nev, yıllar süren ayrılığı hızla kapatmak için çabalamaktadır. Bu sırada Eric, hayatta var olmanın farklı bir yolu olduğunu öğrenir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Starred Up

Yönetmen: David Mackenzie

Senarist: Jonathan Asser

Oyuncular: Rupert Friend, Jack O’Connell, Ben Mendhelson, David Avery

Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Paris’te Bir Hafta Sonu

 

İngiliz çift Nick ve Meg,evliliklerinin otuzuncu yıldönümünde, ilişkilerini tekrar canlandırmak umuduyla, zamanında balayı için gittikleri Paris’e tekrar gitmeye karar verirler. Ancak seyahat plânladıkları gibi gitmez ve karşılaştıkları olaylar aralarındaki farklılıkları ve gerilimi daha belirgin hale getirir. Çift Nick’in eski bir arkadaşı olan ve Paris’in havalı bir semtinde oturan Morgan’ın akşam yemeği davetini kabul edince, sürpriz dolu olaylar birbirini takip eder.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Le Week End

Yönetmen: Roger Michell

Senarist: Lindsay Duncan

Oyuncular: Jim Broadbent, Lindsay Duncan, Jeff Goldblum, Olly Alexander

Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Yarının Sınırında

 

Binbaşı William Cage, birdenbire kendisini bir intihar görevinde bulur. Birkaç dakika içinde öldürülür ve hemen ardından kendisini bir zaman döngüsünün içinde bulur. Döngü onu aynı savaşı tekrar tekrar yaşamaya ve tekrar tekrar ölmeye zorlar. Ama yeniden başladığı her savaşta Cage, yanındaki Özel Kuvvetler savaşçısı Rita Vrataski ile becerilerini geliştirir. Cage ve Rita’nın tekrarladıkları her savaş onları uzaylıları yenme hedeflerine bir adım daha yaklaştırır.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Edge of Tomorrow

Yönetmen: Doug Liman

Senarist: Christopher McQuarrie

Oyuncular: Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, Brendan Gleeson

Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Tamaya İfrit

 

Türk yapımı korku filmi olan Tamaya İfrit’te, 1200 yıl önce etkisiz hale getirilmiş bir ifrit olan Tamaya, bir kolyenin içine hapsedilmiştir. Bu kolye bir polis baskını sonucu ortaya çıkar ve komiser Buket kolyeyi ele geçirir. Ve işte korku dolu dakikalar bu andan sonra başlar, ifrit serbest kalmıştır…

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Serkant Yaşar Kutlubay

Senarist: Serkant Yaşar Kutlubay

Oyuncular: Su Bilgiç, Derya Aksu, Nilüfer Salgın, Veysi Alışkan, Serdal Yazıcı

Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Süper Baba

 

David Wozniak, yirmi yıl önce sperm bankasına sperm bağışı yapar. Uzun zaman sonra dünyanın her yerinde 533 tane çocuğu olduğunu öğrenir ve bu çocuklardan 142 tanesi gerçek babalarını bulabilmek için mahkemeye başvurmuştur. Bu haberle David’in dünyası alt üst olur.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Delivery Man

Yönetmen: Ken Scott

Senarist: Ken Scott

Oyuncular: Vince Vaughn, Cobie Smulders, Chris Pratt, Simon Delaney, Bobby Moynihan

Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı

 

Vahşi batının küçük kasabalarından birinde yaşayan Albert, girdiği bir silah çatışmadan geri çekilerek prestijinin sorgulanmasına neden olur. Bu olayın üzerinden hiç vakit kaybetmeden kendisini terk eden sevgilisi, başka biriyle ilişki yaşamaya başlar. Albert için her şeyin sonu gelmiş gibidir, ancak kasabada kendini gösteren gizemli ve çekici yabancı kadın her şeyi değiştirecektir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: A Million Ways to Die in the West

Yönetmen: Seth MacFarlane

Senarist: Seth MacFarlane

Oyuncular: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Neil Patrick Harris, Amanda Seyfried, Liam Neeson

Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Aşkta Yanlış Yoktur

 

Leo Palamino başarısızlığa uğramış bir yazardır ve hayatını bulaşıkçılık yaparak sürdürmeye çalışırken “Why You Suck” (Nasıl Batarsınız?) başlıklı bir blog açar. Burada paylaştığı içeriklerle bir anda ünlenip beklemediği bir ilgiye kavuşsa da Leo bir gerçeği saklıyordur: İnsanların hayran oldukları içerik aslında eski karısına aittir!

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: The Right Kind of Wrong

Yönetmen: Jeremiah S. Chechik

Senarist: Megan Martin

Oyuncular: Ryan Kwanten, Ryan Mcpartlin, Sara Canning, Catherine O’Hara, Kristen Hager

Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Oz Efsanesi

 

Dorothy Kansas’a dönmüştür ve büyük bir kasırga sonrası Kansas’ın darmadağın bir halde olduğunu, kasabalıların evlerini terk etmeye başladığını görür. Fakat daha sonra aniden Oz’a geri gönderilir çünkü eski dostlarının ve Oz halkının yardıma ihtiyacı vardır.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Legends of Oz: Dorothy’s Return

Yönetmen: Will Finn, Dan St. Pierre

Senarist: Adam Balsam

Seslendirenler: Hugh Dancy, Lea Michele, Patrick Stewart, Dan Aykroyd, James Belushi Gösterim tarihi: 6 Haziran

 

Pompeii

 

Milattan önce 79 yılında, Vesuvius volkanı şiddetli bir patlamaya sahne olur ve bulunduğu antik Pompeii şehrini tehdit altına alır. Gemilerde köle olarak çalışan Milo, Naples’e gidecek olan gemide çalıştığı esnada bu patlama anına tanık olur. Öte yandan aşık olduğu Flavia da artık harabeye dönen şehirde sığınacak bir yer aramaktadır. Milo, Pompeii’ye dönüp aşkını ve en yakın arkadaşını kurtarmaya karar verir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Paul W. S. Anderson

Senarist: Janet Scott Batchler

Oyuncular: Kit Harington, Kiefer Sutherland, Emily Browning, Carrie-Anne Moss

Gösterim tarihi: 13 Haziran

 

Muppet’s Aranıyor

 

Filmde Muppets ekibi dünya turuna çıkıyor ve en heyecan verici şehirlerinde büyük salonlarda satılan biletleri tükeniyor. Ama kargaşa Muppets ekibinin peşini yurt dışında da bırakmıyor ve kendilerini istemeden, Dünya’nın Bir Numaralı Suçlusu Constantine ve korkak yardımcısı Dominic tarafından yönetilen uluslararası bir suç hareketinin içinde buluyorlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Muppets Most Wanted

Yönetmen: James Bobin

Senarist: James Bobin

Oyuncular: Ricky Gervais, Ty Burrell, Tina Fey, Steve Whitmire

Gösterim tarihi: 13 Haziran

 

Locke

 

Film kariyerinin en önemli gününde hiç kimseye bir şey demeden ortadan kaybolan Ivan Locke’un hikâyesini anlatıyor. Locke’un hayatı adeta bir rüya gibidir; mükemmel bir ailesi ve sevdiği bir işi vardır. Bunlara ek olarak bir sonraki gün kariyerinde uzun zamandır beklediği adımı atacaktır. Fakat aniden gelen bir telefon Locke’un bütün hayatını kâbusa çevirecek ve her şeyi bir kenara bırakmasına neden olacaktır. Locke’un hayatını bir arada tutma çabası adeta zamana karşı bir yarışa dönüşür.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Steven Knight

Senarist: Steven Knight

Oyuncular: Tom Hardy, Olivia Colman, Ruth Wilson, Andrew Scott

Gösterim tarihi: 13 Haziran

 

Karışık Aile

 

Felâkete dönüşen görücü usulü ilk buluşmalarının ardından bekâr ebeveynler ve Jim, bir tek şey konusunda anlaşırlar: Bir daha asla birbirlerini görmek istememektedirler. Ancak, birbirlerinden habersiz çocuklarıyla organize ettikleri muhteşem bir aile tatili için, Afrika’da lüks bir safari tatil köyünde, bir hafta muhteşem bir suit odayı paylaşmak durumunda kalırlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Blended

Yönetmen: Frank Coraci

Senarist: Ivan Menchell

Oyuncular: Adam Sandler, Drew Barrymore, Kevin Nealon, Terry Crews

Gösterim tarihi: 13 Haziran

 

Kardeşim İçin

 

Russell ve Rodney kardeşler küçük bir kasabada yaşıyorlardır. Rodney gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve Russell da bir hatadan dolayı kendini hapishanede bulur. Russell özgürlüğü ve adaleti bulmak için mücadele verecektir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Out of the Furnace

Yönetmen: Scott Cooper

Senarist: Scott Cooper

Oyuncular: Christian Bale, Woody Harrelson, Casey Affleck, Forest Whitaker

Gösterim tarihi: 13 Haziran

 

Cesur Zebra

 

Khumba, vücudunun sadece ön bölümünde zebra çizgileri olan ve zebra çizgilerine takıntılı bir sürüde doğan talihsiz bir hayvandır. Küçük zebra, kısa süre içerisinde bu haberin duyulmasıyla lanetli olarak addedilir. Sürüdeki diğer zebralara göre, yaşadıkları Great Karoo’da meydana gelen ve tüm canlı yaşamını tehdit altına alan susuzluk Khumba’nın yüzündendir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Khumba

Yönetmen: Anthony Silverston

Senarist: Anthony Silverston

Seslendirenler: Liam Neeson, Laurence Fishburne, AnnaSophia Robb, Steve Buscemi, Jake T. Austin

Gösterim tarihi: 13 Haziran

 

Cin

 

Otomotiv tasarımcısı olan Shawn, yeni evlendiği eşi Jasmine ile sessiz sakin bir hayat sürmektedir. Ta ki nereden geldiği belli olmayan şifreli bir mesaj ellerine ulaşana kadar. Mesajda Shawn’ın ailesini kuşaklardır etkileyen bir lanetin hala üzerinde olduğunu ve unun Jasmine’le olan hayatını da tehlikeye atacağı yazmaktadır. Shawn , annesiyle babasını çocuk yaşta kaybettiği için yazılanlara itibar etmez. Ancak tuhaf olaylar gelişmeye başlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Jinn

Yönetmen: Ajmal Zaheer Ahmad

Senarist: Ajmal Zaheer Ahmad

Oyuncular: Ray Park, Serinda Swan, William Atherton, Faran Tahir, Milica Govich

Gösterim tarihi: 13 Haziran

 

Tutturamayanlar

 

Kara mizah türündeki film, O-Land isimli hayali bir ülkede geçiyor ve birlikte yaşayan dört yakın arkadaşın öyküsünü ele alıyor. Modern dünyanın, bireylerin üzerindeki çeşitli etkilerini irdeleyen film, kapitalizmle kurulan dünya düzeni ve insanların bu düzendeki konumuna da odaklanıyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Emir Orhan Kılıç

Senarist: Emir Orhan Kılıç

Oyuncular: Devrim Doğuş Akbaş, Göktuğ Engel, Kutay Kunt, Ali Onat Tamergil

Gösterim tarihi: 13 Haziran

 

Tom Çiftlikte

 

Bir psikolojik gerilim olan filmde yönetmen Dolan’ın canlandırdığı Tom, sevgilisi Guillaume’un cenazesi için Quebec kırsalına gidiyor. Orada, Guillaume’un annesi ve maço abisi Francis ile tanışıyor. Kederli ailenin bu ilişkiden haberinin olmadığı açık olmasına açık da, Francis şaşırtıcı bir oyunun kurallarını birer birer koymaya başlayınca işler iyice karışıyor. Bu oyun Tom’u hem boğuyor hem heyecanlandırıyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Tom at the Farm

Yönetmen: Xavier Dolan

Senarist: Xavier Dolan

Oyuncular: Xavier Dolan, Pierre Yves Cardinal, Lise Roy, Evelyne Brochu

Gösterim tarihi: 20 Haziran

 

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

 

Hiccup ve Toothless’ın Berk adasındaki ejderhaları ve vikingleri bir araya getirmesinin üstünden beş yıl geçmiştir. Maceralarından birinde, gizli bir buz mağarası keşfederler. Burası, Dragon Rider’ın evidir. Bunun üzerine yeniden bozulma ihtimali olan huzuru korumak için bir savaşa girerler.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: How To Train Your Dragon 2

Yönetmen: Dean DeBlois

Senarist: Dean DeBlois

Seslendirenler: Gerard Butler, Cate Blanchett, Djimon Hounsou, Jonah Hill, Jay Baruchel Gösterim tarihi: 20 Haziran

 

Dhoom 3

 

Küçüklüğünden bu yana babasıyla birlikte bir sirkte gösteriler yapan Sahir, sihirbaz ve illüzyonistlik alanında üstün bir tecrübe ve yeteneğe sahip bir gençtir. Ancak çalıştıkları sirk şimdilerde maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Babası sirki kurtarabilmek için bankadan kredi çekmek zorunda kalır ve bu borcu ödeyemez.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Vijay Krishna Acharya

Senarist: Vijay Krishna Acharya

Oyuncular: Aamir Khan, Katrina Kaif, Abhishek Bachchan, Uday Chopra, Anuranjan Kumar

Gösterim tarihi: 20 Haziran

 

Mezarına Tüküreceğim 2

 

Katie Carter, New York’ta bir restoranda çalışıyordur. Moda dünyasına girmek isteyen Kate, ünlü bir fotoğrafçıdan aldığı tavsiye üzerine kendi fotoğraflarından oluşan bir portfolyo hazırlamak için işe koyulur. Moda fotoğrafları çektirmek için parası yoktur ancak gazetede gördüğü bedava fotoğraf çeken adamın ilanıyla hayatı değişir.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: I Spit on Your Grave 2

Yönetmen: Steven R. Monroe

Senarist: Neil Elman

Oyuncular: Kacey Barnfield, Jemma Dallender, Mary Stockley, Joe Absolom, Yavor Baharov

Gösterim tarihi: 20 Haziran

 

Dabbe 5: Zehr-i Cin

 

Bazı sırların hiç açığa çıkmaması gerekir. Bunu keşfeden köylüler içinse artık çok geçtir. Dabbe serisi Türk sinemasının korku türünün yaratıcısı Hasan Karacadağ’ın yeni filmi. Hasan Karacadağ, Dabbe serisinin 5. filmiyle korku filmi sevenlerle beyazperdede buluşuyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Yönetmen: Hasan Karacadağ

Senarist: Hasan Karacadağ

Oyuncular: A. Murat Özgen, Irmak Örnek, Elçin Atamgüç, Sultan Köroğlu Kılıç

Gösterim tarihi: 20 Haziran

 

Geçmişin İzleri

 

  1. Dünya Savaşı’nda Japonya’da savaşmış olan bir İngiliz subayı olan Eric, esir düştükten sonra çok ağır işkenceler görmüş, ancak bir Japon doktorun yoğun tedavisiyle kurtulmuştur. Yıllar sonra doktorunun yaşadığını öğrenen Eric, onu tekrar ziyaret etmek ister.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: The Railway Man

Yönetmen: Jonathan Teplitzky

Senarist: Andy Paterson, Frank Cottrell Boyce

Oyuncular: Nicole Kidman, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Jeremy Irvine, Hiroyuki Sanada

Gösterim tarihi: 20 Haziran

 

Barselona’da Bir Yaz Gecesi

 

Bir yaz günü Barselona semalarında görünen Rose kuyruklıyıldızı, bu büyüleyici şehirde bir gece vakti 567 farklı aşk hikayesinin doğmasına neden olur. Hayal, umut ve arzuyla kuşanan gece, insanlar arasında özel bir bağın oluşmasını sağlar. Bu hikayelerden altısını beyazperdeye yansıtan romantik komedi türündeki film, dostluk, aşk ve tutku kavramlarını ele alıyor.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Barcelona, nit d’estiu

Yönetmen: Daniel De la Orden

Senarist: Daniel De la Orden

Oyuncular: Jan Cornet, Francesc Colomer, Laura Díaz, Lucho Fernández, Àlex Monner Gösterim tarihi: 20 Haziran

 

Sevgilinin Ardından

 

Londra’da yaşayan genç Kai’nin ani ölümü, Çin – Kamboçya asıllı inatçı annesi Junn ve Kai’nin sevgilisi Richard’ı derinden sarsar. Kai’nin yaşayan tek aile üyesine karşı bir sorumluluk duygusuyla hareket eden Richard, bir huzurevinde yaşayan Junn’u sık sık ziyaret etmeye başlar. Richard, onunla iletişim kurmayı reddeden Junn’un taştan duvarlarını bir çevirmen aracılığıyla aşmaya çalışır. Bu şekilde geçmişte birbirlerine karşı oluşan yanlış anlamaları yıkmaya başlarlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Lilting

Yönetmen: Hong Khaou

Senarist: Hong Khaou

Oyuncular: Ben Wishaw, Morven Christie, Peter Bowles, Pei-Pei Cheng

Gösterim tarihi: 27 Haziran

 

Hayatımın En Kötü Gecesi

 

Haber muhabiri Meghan Miles arkadaşlarıyla felekten bir gece çalar. Ancak sabah uyandığında hiçbir şey hatırlamamaktadır. Yaşadığı tek gecelik ilişkiden sonra arabasız, kimliksiz ve parasız hiç bilmediği bir mahallede kalakalır. Hayatının en önemli iş görüşmesine girmeden önce durumunu düzeltmesi için sadece 8 saati vardır.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Walk Of Shame

Yönetmen: Steven Brill

Senarist: Steven Brill

Oyuncular: Elizabeth Banks, James Marsden, Ethan Suplee, Gillian Jacobs

Gösterim tarihi: 27 Haziran

 

Pislik

 

Entrikacı polis memuru Bruce Robertson terfi beklemektedir. Bir cinayeti çözerken meslektaşlarıyla da uğraşmak zorunda kalan Bruce, diğer polislerin sonunu getirecek bir olay tezgâhlar. Hepsinin sırlarını ortaya çıkartan ve onları birbirine düşüren Bruce, kontrolünden çıkan hile ağında kaybolmaya başlar. Çevirdiği oyundan şüphelenen meslektaşları, geçmişi, kayıp eşi ve uyuşturucu alışkanlığı içinde yitip giden Bruce Robertson’a bir oyun oynarlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Filth

Yönetmen: John S. Baird

Senarist: John S. Baird

Oyuncular: Imogen Poots, James McAvoy, Jamie Bell, Jim Broadbent

Gösterim tarihi: 27 Haziran

 

Transformers: Kayıp Çağ

 

Chicago’nun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir. Cade Yeager (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime’ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Transformers: Age of Extinction

Yönetmen: Michael Bay

Senarist: Ehren Kruger

Oyuncular: Ken Watanabe, John Goodman, Peter Cullen, Mark Ryan, Reno Wilson

Gösterim tarihi: 27 Haziran

 

Aynı Yıldızın Altında

 

16 yaşındaki Hazel üç yıldır tiroid kanseriyle boğuşmaktadır ve kanser akciğerlerine de sıçradığı için yanında bir oksijen tüpüyle gezmektedir. Kanserli hastalar için oluşturulan destek grubunun bir terapi seansı esnasında Augustus isimli bir gençle tanışır. Augustus da beyin tümörüyle savaşmış ve bu yolda bir bacağını kaybetmiştir. İkili birlikte zaman geçirdikçe birbirlerine aşık olurlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: The Fault in Our Stars

Yönetmen: Josh Boone

Senarist: Scott Neustadter

Oyuncular: Shailene Woodley, Ansel Elgort, Willem Dafoe, Nat Wolff, Laura Dern

Gösterim tarihi: 27 Haziran

 

Derindeki Yaratık

 

Deniz biyologu Skylar Shane, Kuzey Sumatra denizi açıklarındaki tarih öncesi hayat formlarına dair yaptığı araştırma yapmaktadır ve kendisine yardımcı olması için bir tekne kaptanı olan Jack Bowman ile anlaşır. Yolculukları sırasında Jack’in denizin ortasındaki balıkçı platformunda bulunan arkadaşlarlarıyla karşılaşırlar. Skylar burada kimsesiz bir çocuk olan Tamal ile tanışır.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Amphibious 3D

Yönetmen: Brian Yuzna

Senarist: Brian Yuzna

Oyuncular: Michael Paré, Francis Magee, Janna Fassaert, Elke Salverda, Francis Bosco

Gösterim tarihi: 27 Haziran

 

Göl Zamanı

 

Film Türkiye’nin 30’lardaki zamanlarını anlatıyor. Atatürk inklapları sonrası ülke devrimlere adaptasyon sürecindeyken, tıbbiyeli iki arkadaş Ahmet ve Refik Anadolu’yu gezmeye karar verirler. Bir  Ege kasabasında eski İttihatçılar’dan Haşim Bey onları konağında misafir eder. Haşim Beyin asosyal ve depresif kızı Elif, ile Refik birbirlerine aşık olurlar.

 

FİLMİN KÜNYESİ

Filmin orijinal adı: Time of The Lake

Yönetmen: Cafer Özgül

Senarist: Cafer Özgül

Oyuncular: Begüm Birgören, Emre Canpolat, Didem Balçın, Cemil Büyükdöğerli, Ayşegül Ünsal

Gösterim tarihi: 27 Haziran

 

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.