Başrollerinde Akademi ödüllü başarılı oyuncu Jennifer Lawrence ve genç yetenek Andrew Feldman’ın yer aldığı romantik komedi “Büyü de Gel (No Hard Feelings)”, 23 Haziran’da beyazperdede seyirci ile buluşuyor.

 Başarılı oyuncu Jennifer Lawrence cüretkâr bir komedi filmi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Lawrence’ın hem başrolü hem de yapımcılığını üstlendiği Büyü de Gel filminin yönetmen koltuğunda Uslu Çocuklar (Good Boys) filminin yönetmeni ve Kötü Öğretmen (Bad Teacher)’in ortak senaristi Gene Stupnitsky’in oturuyor. Lawrence’a, 21 yaşındaki genç yetenek Andrew Feldman eşlik ediyor.

Tuhaf, zengin aile çocuğu Percy’yi canlandıran Feldman ile büyüdüğü evi kaybetmenin eşiğinde olan Maddie (J.Lawrance) arasında geçen kahkaha dolu hikayeyi konu alan filmde, ebeveynleri 19 yaşındaki içe kapanık oğulları Percy’nin üniversiteye gitmeden önce onunla “çıkacak” birini aradıkları bir ilan verirler.  İlgi çekici bu iş ilanını gören Maddie (Lawrence), kısa süre sonra tuhaf Percy’nin göründüğü gibi olmadığını keşfederek şaşırır.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği “Büyü de Gel”, 23 Haziran’da vizyonda olacak.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.