THIS WISH – Walt Disney Animation Studios’ “Wish” introduces Asha, a sharp-witted idealist who makes a wish so powerful that it is answered by a cosmic force—a little ball of boundless energy called Star. Together, Asha and Star set out to prove that when the will of one courageous human connects with the magic of the stars, wondrous things can happen. Featuring the voice of Academy Award® winner Ariana DeBose as Asha, the all-new musical-comedy is helmed by Oscar®-winning director Chris Buck (“Frozen,” “Frozen 2”) and Fawn Veerasunthorn (“Raya and the Last Dragon”), produced by Peter Del Vecho (“Frozen,” “Frozen 2”) and co-produced by Juan Pablo Reyes (“Encanto”). “Wish” opens only in theaters on Nov. 22, 2023. © 2023 Disney. All Rights Reserved.

Walt Disney Studios’un izleyenlerin içini ısıtacak merakla beklenen filmi ‘Dilek’ten fragman ve afiş paylaşıldı. Mucizelerin gerçek olduğunu gözler önüne serecek film, izleyenleri 24 Kasım’dan itibaren macera dolu bir serüvene çıkaracak. 

 Walt Disney Studios yapımı ‘Dilek’ filminin yeni fragmanı ile posteri, izleyicilerle paylaşıldı. 24 Kasım’da vizyona girecek müzikal-komedi türündeki animasyon filmin fragmanında seyirciler 17 yaşındaki Asha, güçlü kral Magnifico, Asha’nın evcil keçisi Valentino ve Asha’nın dileğiyle gökyüzünden çağırdığı sonsuz enerji küresi Star gibi karakterleri şimdiden tanıtıyor.

Film izleyicileri, İber Yarımadası’nın açıklarında bulunan fantastik bir ülke olan Rosas’a davet ediyor. Keskin zekalı bir idealist olan Asha, dileğini o kadar güçlü diler ki, dileği evrene ait bir güç olan sonsuz enerji küresi Star tarafından yanıtlanır. Asha ve Star, Rosas’ın hükümdarı Kral Magnifico’ya karşı mücadele eder ve toplumu kurtarmak için birlikte çalışır. Bu sayede, cesur bir insanın iradesi yıldızların sihrine bağlandığında mucizelerin olabileceğini de kanıtlarlar.

Filmi Chris Buck ile birlikte yöneten Fawn Veerasunthorn, ‘Dilek’ filmini şu sözlerle özetliyor: “Disney Animation’ın 100 yılı aşkındır imza attığı pek çok efsanevi filmden, özellikle dilekleri olan karakterlerin ve bu dilekleri gerçekleştirmeye dair inancın olduğu hikayelerden ilham aldık. Bu inanılmaz hikaye ve harika karakterlerle bu mirası onurlandırabilmek, tüm ekibimiz için bir mutluluk kaynağı oldu.”

‘Dilek’, tüm sihrini 24 Kasım’dan itibaren beyazperdede izleyicilerle paylaşacak.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.