“Zıt kutuplar birbirini çeker.” Disney ve Pixar imzalı yeni animasyon ‘Elemental: Doğanın Güçleri’, bu sözü temeline alıyor ve de seyircileri Element Şehri’ne götürüyor. Senenin en merakla beklenen animasyonlarından olan ve Peter Sohn’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmden yeni fragman yayınlandı. Karakter afişlerinin de paylaşıldığı ‘Elemental: Doğanın Güçleri’, 16 Haziran’da sinemalardaki yerini alacak. 

 Yayınlanan ilk tanıtımı ve de konusuyla büyük merak uyandıran ‘Elemental: Doğanın Güçleri’nden yeni fragman yayınlandı. ‘Değişim’ adı verilen ikinci tanıtım, 16 Haziran’da sinemaseverlerle buluşacak film için heyecanı artırdı. Disney ve Pixar imzalı ‘Elemental: Doğanın Güçleri’, ateş, su, toprak ve hava elementlerinden sakinlerin bir arada yaşadığı Element Şehri’nde geçiyor.

Zorlu, kıvrak zekalı ve ateşli genç bir kadın olan Alev ile eğlenceli, hayatı akışına bırakan, duygusal Deniz’in dostluğunu merkezine yerleştiren filmde bu arkadaşlık, Amber’ın yaşadıkları dünyaya dair olan inançlarını değiştirecek. Ateş ve su elementinden iki zıt kutbun macera dolu serüveni seyircilere fantastik bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Yapımcılığını Denise Ream’in üstlendiği ‘Elemental: Doğanın Güçleri’, 16 Haziran’dan itibaren beyazperdede seyredilebilecek.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.