Korku-gerilim türü yazınının en önemli kalemlerinden usta yazar Stephen King’in kısa hikayesinden uyarlanan ‘The Boogeyman’, 2 Haziran’dan itibaren sinemalarda. Türünün severlerinin şimdiden heyecanla beklediği filmin başrollerinde Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair, Marin Ireland, Madison Hu, LisaGay Hamilton ve David Dastmalchian yer alıyor. 

 İzleyicileri gerilimin doruğuna çıkarmaya hazırlanan ve merakla beklenen ‘The Boogeyman’in hem afişi hem de fragmanı yayınlandı. Efsane yazar Stephen King’in Türkçe’ye ‘Hayaletin Garip Huyları’ adıyla kazandırılmış romanında yer alan aynı adlı kısa hikayeden uyarlanan film, 2 Haziran’dan itibaren vizyona giriyor.

Lise öğrencisi Sadie Harper ile kardeşi Sawyer’ın annelerini kaybetmelerinin acısını yaşarken, terapist olan babaları Will’in çaresiz bir hastasının beklenmedik şekilde yardım için evlerine gelmesi hayatlarını tamamen değiştirir. Bu kişi ardında kurbanlarının acısıyla beslenen korkunç bir doğaüstü varlık bırakır.

Rob Savage’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Scott Beck, Bryan Woods ve Mark Heyman’ın senaryolaştırdığı ‘The Boogeyman’in oyuncu kadrosunda Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair ve Marin Ireland gibi isimler yer alıyor. Shawn Levy, Dan Levine ve Dan Cohen’in yapımcıları arasında yer aldığı film, 2 Haziran’dan itibaren türün severlerine unutulmaz bir seyir keyfi yaşatmak için beyazperdede olacak.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.