BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığıyla 2019 yılında sahneye taşınan ‘Alice Müzikali’ Disney+ aracılığıyla sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Lewis Carroll’un efsanevi eserinden uyarlanan, başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın yer aldığı ve canlı olarak sahnelenmeye devam edecek olan müzikal 10 Şubat’tan itibaren Disney+’ta.

 The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+, izleyicisi ile birbirinden farklı ve keyifli içerikleri buluşturmaya devam ediyor. Yayın hayatına başladığı günden bu yana yayınladığı yerli ve yabancı başarılı içerikler ile adından sıkça söz ettiren Disney+, yine bir ilke imza atıyor. Lewis Carroll’un efsanevi metninin Serdar Biliş yönetmenliği ve Beyhan Murphy kareografisiyle bir araya geldiği ‘Alice Müzikali’ sadece Disney+’ta Türkiye’nin her yerindeki izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zorlu PSM Sahnesi’nde çekimlerinin yapıldığı dev prodüksiyon, 10 Şubat itibariyle Disney+ izleyicisinin evlerine konuk olacak.

Serenay Sarıkaya’nın ‘Alice’ olarak izleyici karşısına çıktığı, başladığı günden bu yana kapalı gişe oynayan ve övgü dolu yorumlar alan ‘Alice Müzikali’nin başarılı oyuncu kadrosunda; Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” karakterleri ile başrolleri paylaşıyorlar.

Dev oyuncu kadrosu, efsanevi hikayesi, gösterişli kostümleri, dünya standartlarındaki prodüksiyonu, keyifli şarkıları ve danslarıyla ‘Alice Müzikali’ seyircisi ile 10 Şubat itibarıyla Disney+’ta buluşmaya hazırlanıyor!

Twitter@DisneyPlusTR

Instagram@disneyplustr

Facebook@DisneyPlusTR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.