(L-R): Paul Rudd as Scott Lang/Ant-Man, Kathryn Newton as Cassandra "Cassie" Lang, Evangeline Lilly as Hope Van Dyne/Wasp in Marvel Studios' ANT-MAN AND THE WASP: QUANTUMANIA. Photo courtesy of Marvel Studios. © 2022 MARVEL.

Marvel Studios’un ilk filmiyle büyük merak uyandıran ve fantastik bir evrenin kapılarını açan yapımı ‘Ant-Man’in devamı ‘Ant-Man ve Wasp: Quantumania’dan yeni fragman paylaşıldı. 17 Şubat’ta vizyona girecek ve Paul Rudd’ın Scott Lang (Ant-Man) olarak yeniden rolünü tekrarladığı filmde Scott ve eşi Hope Van Dyne (Evangeline Lilly), kızları Cassie’nin Kuantum Alemi’ne sinyal göndermesi sonucu kendilerini hayatlarının en zorlu mücadelesinde bulacak.

Jonathan Majors’ın Kang karakteriyle kadroya dahil olduğu filmde Scott ile Kang karşı karşıya gelecek ve ikisi de hayatlarını ortaya koyacak. Sinemaseverleri soluksuz bir serüvenin parçası yapacak ‘Ant-Man ve Wasp: Quantumania’da usta oyuncular Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer, Hope’un ailesi olarak yer alırken, Bill Murray ise Krylar karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Peyton Reed’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Kevin Feige ve Stephen Broussard’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Ant-Man ve Wasp: Quantumania’, 17 Şubat’ta tüm dünyada sinemalarda olacak.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.