MEGAN filminin Türkçe altyazılı yeni fragmanı yayınlandı. MEGAN, 13 Ocak 2023’te sinemalarda!

O, bir oyuncaktan daha fazlası. O, ailenin bir parçası.

Korkunun üretken zihinlerinden, Saw (Testere), Insidious (Ruhlar Bölgesi) ve The Conjuring (Korku Seansı) serilerinin arkasındaki yapımcı James Wan’dan ve Halloween (Cadılar Bayramı), The Black Phone (Siyah Telefon) ve The Invisible Man (Görünmez Adam) filmlerinin yapımcısı Blumhouse’dan dehşetin yeni bir yüzü geliyor.

MEGAN, bir yapay zekâ mucizesi, bir çocuğun en iyi dostu ve bir ebeveynin en büyük müttefiki olmak üzere programlanmış gerçek gibi bir oyuncak bebektir. Oyuncak şirketinin zeki robotikçisi Gemma (Get Out / Kapan filmindeki Allison Williams) tarafından tasarlanan MEGAN, bağlandığı çocuğun dostu, öğretmeni, oyun arkadaşı ve koruyucusu olurken dinleyebilir, izleyebilir ve öğrenebilir.

Gemma, bir anda yetim kalan 8 yaşındaki yeğeni Cady’nin (Violet McGraw, The Haunting of Hill House) bakımını üstlendiğinde ebeveyn olmak için hazırlıksız ve güvensizdir. Gemma, işinin yoğun baskısı altında iki sorunu birden çözme çabasıyla MEGAN prototipini Cady ile eşleştirmeye karar verir. Bu akıl almaz sonuçlar doğuracak bir karar olacaktır.

Yapımcılığını Jason Blum, Michael Clear ve James Wan’ın yaptığı MEGAN’ın yönetmeni ödüllü yapımcı Gerard Johnstone (Housebound), senaryo yazarı Akela Cooper (Malignant / Habis, The Nun 2), uyarlanan hikâyenin yazarları ise Akela Cooper ve James Wan.

Filmde ayrıca Ronny Chieng (Shang-Chi ve On Halka Efsanesi), Brian Jordan Alvarez (Will & Grace), Jen Van Epps (Cowboy Bebop), Lori Dungey (Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği) ve Stephane Garneau-Monten (Straight Forward) rol alıyor.

Universal Pictures ve Blumhouse sunar, bir Atomic Monster yapımı Divide/Conquer iş birliğiyle.

Filmin idari yapımcıları Allison Williams, Mark David Katchur, Ryan Turek, Judson Scott, Adam Hendricks ve Greg Gilreath.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.