Pinocchio (voiced by Benjamin Evan Ainsworth) in Disney's live-action PINOCCHIO, exclusively on Disney+. Photo courtesy of Disney Enterprises, Inc. © 2022 Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved.

Disney+’ın canlı aksiyon türündeki orijinal filmi ‘Pinokyo’nun yeni fragmanı ve görselleri yayınlandı. Oscar ödüllü yönetmen Robert Zemeckis’in yönettiği ve Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı film, 8 Eylül’den itibaren ilk kez ve sadece Disney+’ta izlenebilecek. Pinokyo hikayesinin bildiğimiz tüm yüzlerinin yer aldığı filmde Sofia the Seagull gibi yeni kahramanlar da bu büyülü dünyaya dahil oluyor. 

Nesilden nesile aktarılan ve her yaş grubu için büyüsünü yitirmeyen ‘Pinokyo’, Oscar ödüllü yönetmen Robert Zemeckis’in yorumuyla yeniden canlanıyor. Canlı aksiyon türündeki ‘Pinokyo’, 8 Eylül’den itibaren Disney+’ın kütüphanesine ekleniyor. Disney’in imzasını taşıyan filmde Oscar ödüllü usta oyuncu Tom Hanks, Pinokyo’nun ustası Gepetto’ya hayat verirken, Pinokyo’yu ise Benjamin Evan Ainsworth seslendiriyor. Joseph Gordon-Levitt’in Jiminy Cricket’ı canlandırdığı filmde hikayenin bilinen yüzlerinin yanı sıra Oscar adayı oyuncu Lorraine Bracco’nun seslendirdiği Sofia the Seagull adlı yeni bir karakter de ekleniyor.

Orijinal animasyonda yer alan ‘When You Wish Upon a Star’ şarkısıyla birlikte Oscar adayı müzisyenler Alan Silvestri ve Glen Ballard’ın bestelediği yeni orijinal parçalar da izleyicilerle buluşacak. Senaryosunu Robert Zemeckis’in Chris Weitz ile birlikte kaleme aldığı ‘Pinokyo’, büyüklerin içindeki çocuk ruha seslenirken, çocukları da eşsiz ve tılsımlı bir yolculuğa çıkaracak.

Twitter@DisneyPlusTR

Instagram@disneyplustr

Facebook@DisneyPlusTR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.