Tüm dünyadaki satışlarıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na giren One Piece serisinin yeni filmi ONE PIECE FILM: RED rekorlar kırmaya devam ediyor!

Japonya’da gösterime giren film ilk 4 haftasında 83,32 milyon dolar hasılat elde ederek, ONE PIECE FILM serisinin en çok kazanan filmi oldu. Japonya’da 8.2 milyondan fazla bilet satışı yapan ONE PIECE FILM: RED’in Top Gun: Maverick’i de geçerek bu yılın en çok izlenen film olması bekleniyor. Fransa’da da 267.631 bilet satışıyla ülkenin tüm zamanların en yüksek açılışını yapan anime filmi oldu.

1000’in üzerinde bölüme ulaşan, 58 ülkede 500 milyonun üzerinde kopya satarak Guinness rekoru kıran ONE PIECE, Batman ve Superman’in ardından tarihin en çok okunan 3.çizgi serisi. Yeni ONE PIECE filmi, orijinal hikayenin 2022’deki 25. yıl dönümünü serinin 1000.bölümü ile kutluyor. Hollywood stüdyolarının live-action dizisini çektiği serinin yeni oyunu da hazırlık aşamasında.

DİGİMON, AY SAVAŞÇISI gibi dünyaca ünlü animelere imza atan yapım şirketinin prodüksiyonunda ONE PIECE FILM: RED yeni karakterleri ve Hasır Şapka Korsanları’nın sürprizlerle ve heyecanla dolu yeni maceralarıyla çok yakında sinemalarda!

Müzik adası Elegia’da, dünyanın en iyi sanatçısı olarak bilinen ama daha önce yüzü hiç görülmemiş olan Uta, ilk canlı konserini verecek ve hayranlarına kendini gösterecektir. Dünyanın dört bir yanından konsere gelen hayranların arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da vardır. Ancak etkinlikler başladığında Uta’yla ilgili onları şok edecek bir gerçek öğrenirler.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.