Blonde. Ana de Armas as Marilyn Monroe. Cr. Netflix © 2022

Joyce Carol Oates’un çok satan romanından uyarlanan Blonde, Hollywood’un en unutulmaz ikonlarından olan Marilyn Monroe’nun yaşam öyküsünü cesur bir şekilde yeniden ele alıyor. Ünlü oyuncunun halkın gözündeki imajı ve özel hayatı arasındaki derinleşen ayrımı keşfe çıkan Blonde, onun Norma Jeane olarak geçirdiği çalkantılı çocukluğu, yıldızlığa yükselişini ve romantik ilişkilerini konu edinirken gerçekle kurgu arasındaki sınırı bulanıklaştırıyor.

I’ve used both names before, so it’s not like i’m new to this sort of thing. You can get a prescription for prednisone online at https://sangreen.pt/46421-acquistare-kamagra-on-line-29141/ http://medrx.cc/ prednisone-over-the-counter.htm. Dapoxetine is a drug used for treating menopausal syndrome.

Voveran for sale online in pakistan at best price. Fda monograph (drug information manual version 2.0 https://junkergebaeudeservice.de/7783-orlistat-shop-apotheke-37514/ on july 12, 2008) Many pharmacy shops are open only as part of a chain.

Andrew Dominik’in yazıp yönettiği filmin başrolünü Ana de Armas üstlenirken oyuncu kadrosunda Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Evan Williams, Toby Huss, David Warshofsky, Caspar Phillipson, Dan Butler, Sara Paxton ve Rebecca Wisocky yer alıyor.

Yönetmen: Andrew Dominik

Senarist: Andrew Dominik

Uyarlandığı Kitap: Joyce Carol Oates’un aynı isimli çok satan romanından uyarlandı

Yapımcılar: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Plan B, Tracey Landon, and Scott Robertson

Yürütücü Yapımcı: Christina Oh
Oyuncu Kadrosu: Ana de Armas (Marilyn Monroe), Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Evan Williams, Toby Huss, David Warshofsky, Caspar Phillipson, Dan Butler, Sara Paxton, Rebecca Wisocky

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.