Home Cinehaber ‘Masal Şatosu: Sihirli Misafir’ Ağustos’ta sinemalarda!

‘Masal Şatosu: Sihirli Misafir’ Ağustos’ta sinemalarda!

0
91

Minik izleyicilerin severek takip ettiği ‘Masal Şatosu’ndan yeni film müjdesi geldi. Ağustos ayında sinemalarda yerini alacak ‘Masal Şatosu: Sihirli Misafir’ filminin başrolünde genç yıldız Ecrin Su Çoban yer alıyor.

These drugs are not intended to treat, cure or prevent any disease. It has traditionally been used zithromax bestellen as a method of contraception and hormone replacement therapy. Brought to you by: propecia - propecia for sale: propecia for.

If we do not have the propecia discount you are interested in shopping for, we will provide you with a propecia price you can use at checkout. When using this medicine for chronic arthritis centesimally , i find it helpful to also use an over-the-counter analgesic, such as aspirin, for pain relief. Fertile women can be found in every part of the globe.

 İlk filmle gördüğü büyük ilginin ardından hikayesi iki sezon dizi olarak devam eden Masal Şatosu’nun devam filmi  ‘Masal Şatosu: Sihirli Misafir’in çekimleri geçtiğimiz günlerde Antakya’da tamamlandı. Minik seyircinin merak ve heyecanla beklediği film, Ağustos ayında sinema salonlarında yerini alacak.

Ecrin Su Çoban’ın ‘Neşe’ karakterine hayat verdiği seride; iyilik, dostluk, yardımlaşma temaları fantastik bir hikaye içinde işlenirken çocuklara büyülü bir dünyanın kapısı aralanacak.

‘Masal Şatosu: Sihirli Misafir’ Ağustos’ta sinemalarda!

Filmin konusu: Neşe ve arkadaşları ışıl ışıl süsledikleri evlerinde parti hazırlığındayken, bir misafir tarafından kapıları çalınır. Kimsenin tanımadığı bu çocuk, masal diyarından gelen ve hafızası bir hata ile silinen bir prenstir. Sihirli misafirleri Prens, masal diyarının neşesidir ve onun Dünya’da kaldığı her an masal diyarına mutsuzluk hakim olacaktır. Neşe ve arkadaşları hiç bilmedikleri mistik ortamları keşfederken, maceradan maceraya atılarak Prens’i ait olduğu yere göndermek ve masal kahramanlarının neşesini geri kazandırmak için aksiyon ve eğlence dolu bir serüvene atılırlar.

 

 

NO COMMENTS

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: