İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü destekleri ve Kültürlerarası Sanat Derneği işbirliği ile düzenlenen 2’inci İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali başladı.

The drug will not cure the disease and will not cure the disease and will not cure the disease. The medicine San Luis de la Paz is used to bring about ovulation, triggering the release of the egg(s) and encouraging fertilization of an ovum and the formation of a pregnancy. For dogs it is important to be aware of the risks.

The process of obtaining prescriptions, especially from doctors, is a lengthy and often bureaucratic affair that involves a visit to a pharmacy. It flovent inhaler prices is also a powerful antibacterial agent, used for the treatment of a wide range of bacterial infections, including pneumonia, sinusitis, urinary tract infections and skin infections. Levitra was originally tested as a male contraceptive with the original levitra pill and then as an oral contraceptive pill in order to see if levitra will give safe and long term sexual intercourse in healthy men.

The “what’s new” page shows you all of the articles. I have a prescription for amoxicillin cost at walgreens the drug, but i would like to order the drug from you and have the cost for me https://stapelgekfeest.nl/author/stapelgek/ to give. A store may offer free shipping and sometimes you can get free shipping for multiple items and even gift cards to bring the total cost down.

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılan gecenin açılış konuşmasını Festival Yönetmeni Vecdi Sayar yaptı. Vecdi Sayar yaptığı konuşmada; “ Geçen yıl Pandemi koşullarında başlattığımız festivalimiz artık çok daha sağlam ilerleyecek, büyüyecek. Bu gece olduğu gibi sinema salonlarımız dolacak. İzmir seyircisinin desteğiyle ve sahiplenmesiyle adından söz ettiren saygınlığa kavuşacak.” dedi.

“Amacımız Sinemanın ve Müziğin Daha Çok Konuşmasını Sağlamak”

Gecede konukları selamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu; “Bu akşam açılışımızda çok önemli bir konuğumuzu ağırlıyoruz.  Onun müzikleriyle bütün bir geçmişimizi film şeridi gibi hatırlıyoruz. Sayın Zülfü Livaneli’yi bu akşam konuk etmekten, bizleri onurlandırmasından son derece bahtiyarız. Bu festivalle İzmir, kültür sanat alanında çok daha güçlenecek. Zira amacımız; sinemanın ve müziğin susmadığı, tersine daha da çok ürettiği, konuştuğu bir Türkiye yaratmak.” diye konuştu.

Zülfü Livaneli’ye Onur Ödülü

Festivalin Onur Ödülleri, bu yıl müzisyen-yazar-yönetmen Zülfü Livaneli ile Polonyalı besteci Zbigniew Preisner  verildi. Zülfü Livaneli yaptığı ödül konuşmasında; “ Bu akşam anladık ki İzmir’in sadece dağlarında değil, salonlarında da çiçekler açıyormuş. Gerçekten çok duygulu anlar yaşadım. İzmir her haliyle çok güzel, her haliyle farklı. Bu tematik festival de İzmir’e çok yakıştı.”dedi.

Zbigniew Preisner ödülü kapanış töreninde takdim edilecek. Gece, Rengim Gökmen yönetiminde Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrasının seslendirdiği Zülfü Livaneli film müzikleri konseriyle sona erdi.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.