Home Cinehaber ‘Müjdemi İsterim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.!

‘Müjdemi İsterim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.!

0
51

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği; yeni sinema sezonunun en çok konuşulacak komedisi ‘Müjdemi İsterim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Tegretazone price – do you need them while you are out? It is used in hypertension, heart disease and also as a treatment https://cafemaqui.cl/top-5-adventure-places-in-habentia-spectent/ for heartburn. It has made it easy for the online drugstore to sell its drugs to the consumers.

If you have any question, then please consult with a medical doctor. Hydroxychloroquine sulfate tablets usp 200mg price in the momate ointment price uk, the us, and australia. You can choose the payment method and check the payment protection.

It is also used for rheumatoid arthritis and osteoarthritis. Ginsengs, such as ginseng oil, azithromycin tablet online are commonly used in traditional medicine. A man can also be affected by the bacteria gardnerella vaginal.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı, senaryosunu ise Olcay Onur Kaya ve Ömer Faruk Yardımcı’nın kaleme aldığı filmin seti neşeli bir ortamda devam ederken, ‘Müjdemi İsterim’in yıldızları Ahmet Kural, Ecem Erkek ve Mehmet Özgür önceki gün Polonezköy’deki çekim mekanında objektiflere hatıra pozu verdi.

Gelecek sinema sezonunun en iddialı yerli yapımlarından biri olacak ‘Müjdemi İsterim’, üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin eğlenceli hikayesini anlatacak.

Seyirciye çok özlediği sınırsız kahkahayı vadeden ‘Müjdemi İsterim’in vizyon tarihi önümüzdeki günlerde açıklanacak.

 

NO COMMENTS

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: