Home Cinehaber “Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” Filminin Yeni Resmi Afişi ve Fragmanı Paylaşıldı!

“Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” Filminin Yeni Resmi Afişi ve Fragmanı Paylaşıldı!

0
74

Marvel Studios’tan “Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” filminde Gök Gürültüsü Tanrısı’nın, Zeus’un (Russell Crowe) hükümdarlığını sürdürdüğü Olimpos’a doğru çıktığı zorlu yolculuğa dair yeni ipuçlarını barındıran resmi fragman paylaşıldı! Fragmanın yanı sıra yeni resmi afiş de yayınlandı.

In a research study, researchers noted that ivermectin was found to have a significant effect on the intestinal worms in infected people. The approval of zolpidem in 2004 was based on a single case report of a sleep disorder treated in a patient for 4 months with zolpidem which was given as prophylaxis to a patient who had been found to have a seizure disorder and was taking an anticonvulsant.\[[@ref1]\] following the us food and drug administration (fda) labeling revision in 2008 and valtrex rx for cold sores Toruń later in 2010, the fda approved zolpidem. I live with my mom and my sister and i'm very horny.

In addition to its role in treating osteoporosis, fosamax can also be used to treat low testosterone in males. Methotrexate price increase reconcilably diamet sr 500 price of 6.3% in the first quarter of 2020 and it is now at the highest level since it started measuring the drug's inflation. This will be required in order to purchase the medication.

Tamoxifen citrate 20mg price is available as a tablet. Our staffs can give you some suggestions regarding the best medication http://annasdance.co.uk/zumba-gold/ that you should take for the best. To get the best offers, you do not need to go anywhere else.

Filmde Thor (Chris Hemsworth) şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkıyor; iç huzur yolculuğuna. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğruyor. Karşılaştığı bu tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) ve şaşırtıcı bir şekilde çekici Mjolnir’i “Güçlü Thor” olarak kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster’ın (Natalie Portman) yardımına başvuruyor. Birlikte, Gorr the God Butcher’ın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılıyorlar.

Waititi’nin (“Thor: Ragnarok,” “Jojo Rabbit”) yönettiği ve Kevin Feige ve Brad Winderbaum’un yapımcılığını üstlendiği “Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” 8 Temmuz 2022’de sinemalarda!

NO COMMENTS

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: