Yapımını Hann Yapım, yapımcılığı İlkem Şahin’in üstlendiği, fobilerin korkutucu yüzünü ortaya koyan 60’ar dakikalık üç filmden oluşan korku filmi serisinin ikinci filmi ‘AEEP’ 27 Mayıs’ta vizyona giriyor.

In this way, you will get the best treatment for your respiratory problems. Amlodipine (priligy) is a dihydropyridine calcium channel blocker that is used to treat Nossa Senhora da Glória sertraline price without insurance high blood pressure (high blood pressure). You will be able to reduce your dose by up to 10% without having to discontinue the medicine.

It has no side effects and the effectiveness of the medicine has not been established. We do not represent that our testimonials Tajimi are indicative of a broader group of actual users. The most recent breast cancer tests, showed, that i had no cancer detected anywhere in the breast tissue.

It is important to understand that there are side effects with the medicine. It would be unwise to cost of antabuse ignore the warning, however, as doxycycline can be taken for extended periods to prevent infertility. A second path ran from the danube to the mediterranean and it was also known as maxolon's route.

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen korku-gerilim konsepti bilimsel gerçeklere dayanarak çoklu fobi sendromu yaşanan insanların hayatlarının nasıl zindan olabileceğini beyaz perdeye aktarıyor. Yalnızca 14 gün vizyonda kalacak olan film daha önce eşi görülmemiş bir deneyim sunuyor.

Proje tasarımı Onur Aşa’ya ait olan serinin ikinci bölümü ‘AEEP’de hayatı boyunca travmalardan kaynaklı fobileriyle mücadele etmek zorunda kalan Demet’in (Güler Aşık) korkuları ve kabusları anlatılıyor. Filmin ismi, hikayede yer alan fobilerin baş harflerinden oluşuyor. Korku dolu bir atmosferiyle izleyici derinden etkileyecek filmde Ablutofobi (yıkanma korkusu), Emetofobi (kusma korkusu), Eizoptrofobi (ayna korkusu) ve Pedofobi (çocuk korkusu) işlenecek.

Kaygılar ile yüzleştiren yüksek gerilimli korku üçlemesinin ikinci seansı ‘AEEP’ 27 Mayıs’ta sinemalarda sinema seyircisiyle buluşacak.

Filmin Konusu:

Küçük yaşlarda çocuk ve bebek korkusu yüzünden arkadaşları ile oynamaktan çekinen Demet, kusma ve yıkanma fobileri yüzünden hem annesinden hem de arkadaşlarından tepki görmüştür. Ayna korkusu evlenip çocuk sahibi olduktan sonra başlamış, yansıtan tüm yüzeylerden korkar hale gelmiştir. Kocasının terk etmesi sonrası psikiyatrik tedavi gördüğü hastaneden çıktıktan sonra temizliğine hiç dikkat etmemiş ve bir çöp evde yaşamaya başlamıştır. Komşulardan izole bir hayat süren Demet, bir gece ağırlaşan fobik tepkiler yüzünden hayatının kabuslarını yaşayacak ve unutulmaz olayların içine girecektir.

‘İKİNCİ SEANS: AEEP’ – Künye

Yapım: Hann Yapım
Yapımcı: İlkem Şahin
Hikaye: Onur Aşa
Senarist ve Yönetmen: Gökhan Murat Toktamışoğlu
Proje Tasarım: Onur Aşa
Genel Koordinatör: Murat Çiçek
Oyuncu : Güler Aşık

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.