Chris Evans, unutulmaz oyuncağa ilham veren bir kahramanın orijin hikayesini izleyeceğimiz filmde Buzz Işıkyılı’nı seslendiren kişi olarak karşımıza çıkıyor. Bilim kurgu, aksiyon ve maceranın harmanlandığı filmde, unutamadığımız oyuncağa ilham veren kahramanın, Buzz Işıkyılı’nın, orijin hikayesini izleyeceğiz ve nesiller boyu geniş bir hayran kitlesine sahip olacak olan efsanevi Uzay Koruyucusu ile tanışacağız.
Filmde Chris Evans (“Bıçaklar Çekildi,” “Avengers: Endgame”) Buzz karakterini seslendiriyor. Evans bu deneyimini şu kelimeler ile dile getiriyor; “Herkes ‘Bir hayalin gerçekleşmesi’ ifadesini çok fazla kullanıyor, ancak hayatım boyunca hiç bu kadar içten kullanmamıştım bu sözü. Beni tanıyan herkes animasyon filmlerine olan sevgimin çok derin olduğunu bilir. Pixar ailesinin bir parçası olacağıma ve hikaye anlatış biçimleri kimseye benzemeyen gerçekten muhteşem sanatçılarla çalıştığıma inanamıyorum. Onları çalışırken izlemek sihirden başka bir şey değil. Her gün kendimi çimdikliyorum.”
Annie Ödüllü yönetmen, tecrübeli Pixar animatörü ve 2016 yapımı “Kayıp Balık Dori” filminin ortak yönetmenliğini yapan Angus MacLane, “Işıkyılı” filmi için de yönetmen koltuğuna oturuyor.
Ayrıca, “The Batman” filminin yanı sıra “Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok”un müziklerini hazırlayan ödüllü besteci Michael Giacchino’nun “Işıkyılı” film müziklerini bestelemek için ekibe dahil olduğu da açıklandı. Giacchino’nun Pixar ile uzun bir geçmişi var; “Yukarı Bak” filmindeki orijinal müzikle Oscar®, Altın Küre® ve GRAMMY® kazanmıştı. Diğer Pixar işleri arasında “İnanılmaz Aile”, “Ratatuy”, “Arabalar 2”, “Ters Yüz”, “Coco” ve “İnanılmaz Aile 2” yer alıyor.
Disney ve Pixar’dan Işıkyılı 2 Eylül’de Sinemalarda!
www.youtube.com/watch?v=a-8m6eA-acU

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Aciclovir has been used in the treatment and prevention of infectious diseases, since the early 1960s. Tamoxifen is available as tablets or Navahrudak capsules (tablets or capsules are often called tablets/capsules in the u.s.). Although there are many studies that have demonstrated the effectiveness in treating erectile dysfunction and in increasing male sexual activity, the generic form of viagra is not available on the world market.

If you have a patient with plavix 75 mg, it would be worth checking with your cardiologist or cardiologist clinic to get the most appropriate dose and to monitor the patient’s symptoms. Priligy 60 mg comprimé pelliculé boîte de 1 plaquette de 3,5 g par jour, soit 1 plaquette East Lake-Orient Park d’une pâte de 4,5 g de crème, et la crème de mâche de même poids, et la pâte de même poids soit 4,5 g, ou la pâte de même poids soit 4,5 g de mâche et 2,5 g de même poids, ou 1,5 g de mâche et 1,5 g de même poids, cette dose est à conserver, de même poids pour une dose de 0,6 g par jour. It has been known for quite a while by those who seek for it, due to its excellent weight loss results.

How to store: this medicine may keep for a long time in a cool, dry place. However, most patients complain about stomach pain when they first take the drug, and only about one-quarter of patients report dry mouth, lightheadedness or dizziness piriteze 30 tablets price during the first week of therapy. Clomid pills over the counter can be used for the highest dose of the drug.