James Cameron’dan tüm zamanların en yüksek hasılat yapan “Avatar” filminin ilk devam filmi 16 Aralık’ta sinemalara geliyor!
Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında filmi ile birlikte ilk kez sinemada izleyicilerle buluşan 20th Century Studios’tan “Avatar: Suyun Yolu” filminin ilk resmi fragmanı şimdi dijitalde de yayınlandı. James Cameron’ın tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olan “Avatar”ın ilk devam filmi 16 Aralık’ta sinemalara geliyor.
İlk filmde yer alan olaylar ardından geçen on yıldan fazla bir süreden sonra “Avatar: Suyun Yolu” filmi, Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesini, onların karşılaştıkları zorlukları, birbirlerini güvende tutmak için harcadıkları çabayı, hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve göğüs gerdikleri trajedilerin hikayesini ele alıyor. James Cameron’ın yönettiği, yapımcılığını Cameron ve Jon Landau’nun üstlendiği filmin başrollerinde Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement ve Kate Winslet yer alıyor.
İzleyicileri bu unutulmaz serüvene hazırlamak için stüdyo, “Avatar” filmini 23 Eylül’de yeniden sinemalara getirecek.
Fragmanı izlemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz
YouTube: TIKLAYINIZ
YouTube Embed Kodu: <iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/9gxJWAPhVCU” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>
Instagram: TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.