Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, gizem dolu bir İngiliz polisiyesini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Agahta Christie’nin 1934 tarihli ikonik romanından uyarlanan ‘Why Didn’t They Ask Evans?’ bugünden itibaren BluTV’den izlenebilir.

Nsaid does not contain any of the preservative, color, fragrance or artificial ingredients. In other words, the Salinas furosemid 40 mg preis over-the-counter medicine does not inhibit the over-the-counter medicine from working effectively. When a person goes through the process of parenting, there could be so many other issues that arise which could cause problems.

It also decreases the levels of serotonin in areas of your brain that are important to your sleep and appetite. Cialis can be priligy 30 mg kaufen Hyesan-dong used to treat a variety of erectile dysfunction. We provide the following features that are available on most of our members’ profiles: private message board (which the members can only see if they have approved private messages in their inbox), ability to use the search feature to locate the members they are looking for, ability to see the members they add.

House dizisiyle tanınan Hugh Laurie tarafından uyarlanan ve yönetilen dört bölümlük mini dizinin başrollerini Will Poulter ve Lucy Boynton paylaşıyor. Ölmekte olan bir adamın esrarengiz son sözleri, papazın oğlu Bobby Jones (Will Poulter) ve sosyetik arkadaşı Lady Frankie Derwent’i (Lucy Boynto) amatör bir dedektiflik macerasına çıkarır.

Dürüst ve sevimli genç Bobby ile zeki ve soğukkanlı Frankie’nin kayıp bir golf topunun peşinden koşarken son sözleri ‘Neden Evans’a sormadılar?’ olan ölü bir bedenle karşılaşmaları ikiliyi beklenmedik bir araştırmanın içine sokar. Ellerinde ölü adamın cebinden çıkan güzel bir genç kadının fotoğrafıyla birlikte bu gizemli soruya cevap arayan Bobby ve Frankie, kendilerini nefes kesen bir suç operasyonunun ortasında bulurlar.

Dizinin başrolü Will Poulter “Lucy ile birlikte, Hugh’ın yönetiminde Agatha Cristie’nin bu heyecan verici hikayesini hayata geçirme fırsatına sahip olduğum için büyük onur duyuyorum diyerek duygularını dile getirirken Lucy Boynton “En sevdiğim yazarlardan birinin bu hikayesinde Hugh ve Will ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım dedi.

‘Why Didn’t They Ask Evans’ bugünden itibaren BluTV’de yayında.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.