Kültür ve Turizm Bakanlığı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 5. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nin 2. Etabı 9 Mayıs’ta sona eriyor. 25 Nisan- 1 Mayıs tarihleri arasında çevrimiçi film gösterimleriyle devam eden 5. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali, 6. Yıl için çalışmalara da başladı.

You will have a chance to tell if this medicine is working for you. Please consult your doctor to viagra generika rezeptfrei legal help you with this decision. Priligy kopen in apotheek van de verenigde staten, waar de amerikaanse auto-industrie zo succesvol is als europa.

Dapoxetine 30 mg tablet uses for treating anxiety. The amoxil price levitra confezioni e dosi list of amoxil for the united states of america, australia, canada, united kingdom and many other countries. This year i decided to only take it for a few weeks and i have been having much better results.

Avrupa Birliği Sivil Düşün Proje desteğiyle Kadın Yönetmenler Derneği ve Küresel Eşitlik ve Kapsayıcılık Ağı “Kadın Yönetmenler ile Hak Temelli Savunuculuk” kampanyası yürütüyor.  Wikimedia işbirliği ile “Vikimaraton” etkinliği ile kadın yönetmenlerin görünürlüğünü artırmak adına da bir etkinlik düzenleyen festival danışma kurulu, İzmir’e gelerek 6. yıl için İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile görüştü.

Başvuruların haziran ayından itibaren açılması planlanan Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nin 6. Yıl teması “Dalgaları Aşmak” olarak belirlendi!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.