Jurassic World Dominion / Jurassic World: Hakimiyet filminden Türkçe altyazılı yeni fragman yayınlandı.

Bu yaz, iki nesil ilk kez bir araya gelirken, Jurassic Devri’nin destansı sonunu deneyimleyin.

Tüm dünyayı kapsayan cesur ve nefes kesici yeni bir macera olan Jurassic World Hakimiyet’te Chris Pratt ile Bryce Dallas Howard’a Akademi ödüllü Laura Dern, Jeff Goldblum ve Sam Neill eşlik ediyor.

Jurassic World’ün mimarı yönetmen Colin Trevorrow’dan gelen Hakimiyet, Nublar’ın yok edilmesinin dört yıl sonrasında geçiyor. Dinozorlar artık tüm dünyada insanlarla birlikte yaşıyor ve avlanıyor. Bu hassas denge, geleceği yeniden şekillendirecek ve insanların artık tarihin en korkunç yaratıklarıyla paylaştıkları gezegeni besin zincirinin en üstündeki yırtıcılara bırakıp bırakmayacaklarını belirleyecek.

Universal Pictures ve Amblin Entertainment’tan Jurassic World Hakimiyet, değeri 5 milyar doların üstünde olan seriye keşfedilmemiş topraklar, hiç görülmemiş dinozorlar, tehlikeli aksiyon ve şaşırtcı görsel efektler getiriyor.

Filmde yer alan yeni oyuncular DeWanda Wise (She’s Gotta Have It), Emmy adayı Mamoudou Athie (Archive 81), Dichen Lachman (Agents of S.H.I.E.L.D.), Scott Haze (Minari) ve Campbell Scott (İnanılmaz Örümcek Adam 2). Filmde rolünü tekrarlayan oyuncular arasında Dr. Henry Wu rolüyle BD Wong, Franklin Webb rolüyle Justice Smith, Dr. Zia Rodriguez rolüyle Daniella Pineda ve Barry Sembene rolüyle Omar Sy yer alıyor.

Jurassic World Hakimiyet’in yönetmeni Colin Trevorrow, 2015’te 1,7 milyar dolar global hasılat yaparak rekor kıran Jurassic World’ü yönetmişti. Senaryo yazarları Emily Carmichael (Battle at Big Rock) ve Colin Trevorrow. Hikaye yazarları Derek Connolly (Jurassic World) ve Trevorrow, uyarlanan karakterlerin yaratıcısı Michael Crichton. Jurassic World Hakimiyet’in yapımcıları, serinin ünlü yapımcıları Frank Marshall ile Patrick Crowley. İdari yapımcılar efsanevi, serinin Akademi ödüllü yaratıcısı Steven Spielberg, Alexandra Derbyshire ve Colin Trevorrow.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.