Onur Güler’in çekimleri Haziran ayında başlayacak kısa filmi Hangi Gece Büyüdüysem, Fongogo üzerinden başlatılan kampanya aracılığıyla desteklerinizi bekliyor.

He also has a history of asthma and a long term history of sinusitis and allergies. Prednisone tablets can be used for many purposes such as asthma treatment, Tangping cialis in apotheke kaufen rheumatoid arthritis, ulcer, arthritis, skin diseases, and so on. However, many patients do try to use doxycycline in other medicines, like ibuprofen, which can also interact with doxycycline.

If the pharmacy does not sell it, you have to ask the doctor. In cases of ocular inflammation, the first line therapy is usually a single dose https://lapiedra.it/60741-kamagra-jelly-canada-50947/ of a topical steroid. The pills are designed for use as part of a complete male sexual performance program.

Daha önce kısa filmleriyle Altın Koza, İzmir, SİYAD, Ankara ve Nürnberg gibi film festivallerinde yarışıp En İyi film ödülleri alan yönetmen ‘Yara’ filmiyle Oscar aday adaylığı kazanmıştır. Tülin Özen ise En İyi Oyuncu ödülleri almıştır.

Başrollerinde Aslıhan Kapanşahin ve Nilperi Şahinkaya’nın yer alacağı ve çekimlerine önümüzdeki Haziran ayında başlanılması beklenen Hangi Gece Büyüdüysem’in senarist ve yönetmenliğini ise Onur Güler yapıyor. Film ; Hamile olan liseli bir genç kızın bebeğini başka bir aileye satmasını konu alıyor.

Öte yandan bu kısa filmin hayata geçebilmesi için sizlerin desteklerinize ihtiyacı var. Bu amaçla Fongogo üzerinden devam eden kampanya sayfasına buradan ulaşabilir ve Hangi Gece Büyüdüysem filmine destek olabilirsiniz.

LİNK ; https://fongogo.com/Project/hangi-gece-buyuduysem

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.