Haftasonu yaşanan Bergen heyecanı, gişe rakamlarına da yansıdı! Yapımcılığını Orchestra Content’in yaptığı ve dağıtımını CJ ENM Türkiye’nin üstlendiği sezonun en merakla beklenen filmi ‘Bergen’ için seyirci sinemaya salonlarına adeta akın etti!

An insomnia or a disturbed sleeping pattern is the result of a number of factors and can not be eliminated from our lives by itself. These kinds of infections are caused by fluconazol 200 preisantabuse kaufen Sérres either a bacteria of the same type, or different bacteria. Find the best prices on erythromycin by searching our safe and secure store!

Neurontin was approved by the food and drug administration (fda) in 2003 using the monotherapy indication for the treatment of epilepsy and other seizure disorders. For example, kamagra 100 chewable tablet they are available as tablets, chewable tablets, and suppositories in different shapes and sizes. Get dapoxetine 30mg tablets from the trusted and reputable online pharmacy with fast delivery available for most of the countries in the world, like india.

Vizyondaki ikinci gününde yoğun talep üzerine gösterimde olduğu salon sayısı arttırılarak Türkiye çapında 1100 salonda seyirci ile buluşan filme, ek seanslar açıldı, hafta sonunda gece yarısına eklenen seanslar bile doldu taştı!

*Film ulaştığı rekor seyirci sayısı ile tüm zamanların en iyi biyografi ve tüm zamanların en yüksek drama filmi açılış rekoruna sahip oldu.*

Senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı ‘Bergen’ filminde, Bergen’in gücünü hayallerinden, sesinden ve hayata dair hiç vazgeçmediği umudundan alan yetenekli bir müzisyen olduğu vurgulanıyor. Yaratıcı yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı filmin yönetmenleri Mehmet Binay ve Caner Alper. Filmin güçlü oyuncu kadrosunda bütün şarkıları seslendiren Farah Zeynep Abdullah’la birlikte, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran başrolleri paylaşırken; filmin oyuncu kadrosunda Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı, Ahmet Kayakesen, Arif Pişkin, Şebnem Sönmez, Nurcan Eren ve Suzan Kardeş gibi birbirinden yetenekli isimler yer aldı. Filmin olağanüstü özgün müzikleri ise usta sanatçı Mazlum Çimen ve Saki Çimen imzasını taşıyor.

 

1 Yorum

  1. Yönetmenler Mehmet Binay ve Caner Alper afişte isimlerinin yazılmaması üzücü bir olay umarım bir an önce düzeltilir bu durum gişe de umarım milyonlara ulaşır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.