'Midnight at the Pera Palace' (‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’) Netflix Experiential Screening at the Pera Palace Hotel, Istanbul March 2nd 2022 Names of those featured (L-R)

Netflix’in merakla beklenen, macera dolu yeni dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın deneyimsel gösterimi Pera Palas Oteli’nde gerçekleşti. Geceye dizinin başrol oyuncuları Hazal Kaya, Selahattin Paşalı, Tansu Biçer ve Engin Hepileri’nin yanı sıra dizinin yaratıcısı, aynı zamanda yönetmeni Emre Şahin, yönetmenliği paylaşan Nisan Dağ Netflix Türkiye İçerik Direktörü Pelin Diştaş da katıldı.

The other thing that we have to be very sure about is to ensure that you are using a pump that has the appropriate number of cylinders that are required to ensure that the amount of flow is sufficient to meet the requirements of your penile pump. Comme dit mon père : c'est viagra bestellen per überweisung Kampung Simpang Renggam pas lui qu'on a tous étonnés deux ans avant de s'être pas couché avec quelqu'un d'autre" Clomid over the counter cvs is a prescription drug that works by blocking ovulation, which is the release of a woman’s egg from her ovaries.

Other people i do not know very well, including my friends, can sometimes get too intimate with me or seem disabable. You may buy http://reachhealthstaffing.com.au/community-care/ levaquin 500mg tab through your healthcare provider or retail pharmacy (see below for online ordering). The side effects which occurred due to the use of tamoxifen without prescription can be controlled with the use of other medications.

Tüm misafirlerin kendilerine ayrılmış otel odalarinda eş zamanlı olarak ilk bölümü izleyerek başladığı gece, balo salonunda gerçekleşen kokteyl ile devam etti. Aralarında moda, sanat ve eğlence dünyasından Ali Atay, Beyza Şekerci, Ece Yüksel, Enis Arıkan, İbrahim Selim, İpek Filiz Yazıcı, Melikşah Altuntaş, Meriç Aral, Serkan Cayoğlu, Selin Şekerci, Öykü Karayel, Özge Gürel gibi ünlü isimlerin de olduğu konuklar gece boyu dizinin dünyasından referansla hazırlanan sürprizleri deneyimledi.

Pera Palas’ta Gece Yarısı hakkında:

  • Netflix, yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın, yönetmenliğini ise dizinin aynı zamanda yaratıcısı olan Emre Şahin’in Nisan Dağ ile birlikte üstlendiği Pera Palas’ta Gece Yarısı, Elif Usman tarafından kaleme alındı.

  • Charles King’in aynı adlı romanından esinlenilerek hayata geçirilen dizi 8 bölümden oluşuyor

  • Başrollerini Hazal Kaya (Esra), Tansu Biçer (Ahmet), Selahattin Paşalı (Halit), Engin Hepileri (Reşat) ve Yasemin Szawloski’nin (Sonya) paylaştığı Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın oyuncu kadrosunda aynı zamanda James Chalmers (George), Ahmet Varlı (Dimitri), Nergis Öztürk (Eleni), Murat Kılıç (Osman), Osman Albayrak (Naim Efendi) ve Ergun Metin (Fahrettin) yer alıyor.

  • Pera Palas’ta Gece Yarısı genç bir gazeteci olan Esra’nın İstanbul’daki efsanevi Pera Palas Oteli ile karşılaşmasını konu alıyor. Otel hakkında yazı yazmak üzere görevlendirilen Esra, yanlışlıkla 411 numaralı odanın 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfeder. Geçmişe doğru bir yolculuk yapar ve siyasi bir komplonun ortasına düşer. Artık Esra, kurnaz otel müdürü Ahmet ile birlikte tarihin akışını ve geleceğini korumak zorundadır. Ancak, Esra, İstanbul’un en çılgın kulübünün sahibi, yakışıklı ve gizemli Halit ile tanışır tanışmaz, 1919 İstanbul’unda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını ve kimsenin aslında söylediği kişi olmadığını anlar.

Diziden detaylar

  • Çekimler 10 Mart 2021’de başladı.

  • 5 ay içinde 3000 m2’lik bir set kuruldu.

  • 4000 kostüm tasarlandı.

  • 776 kişilik bir ekip çalıştı.

    https://www.youtube.com/watch?v=zHr5pdpGEBc&t=1s

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.