Yapımcılığını Orchestra Content’in yaptığı ve dağıtımını CJ ENM Türkiye’nin üstlendiği sezonun en merakla beklenen filmi ‘Bergen’in senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz, yönetmenliğini Mehmet Binay ve M. Caner Alper üstlendi.

The dapoxetine 30 mg tablet is a medication used to treat mild to moderate depression. As always i look forward to hearing from you and hope that soon we will be able to get you on the road Eysines to recovery. I currently take my flagyl at night and would really like to carry it in the am in case a night of insomnia hits me.

Azithromycin is available over the counter in the philippines, the cheapest being sold at us

.20 per pill at most drugstores. It is very important that you use the dose that https://tufanocapital.com/42051-acquistare-cialis-da-10-mg-88398/ your doctor has advised you on. This is a result of technological advances in energy production that lead to ever-increasing efficiency of the power generating.

Zengin oyuncu kadrosu ve performansları ile uzun süre konuşulacak Bergen filmi; müzik tarihine geçen sesi ve konservatuvardan başlayan şarkı söyleme tutkusuyla efsaneler arasına girmiş Belgin Sarılmışer’in hayatını konu alıyor.

4 Mart’ta seyirciyle buluşacak ‘Bergen’de Farah Zeynep Abdullah’la birlikte, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran başrolleri paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı, Ahmet Kayakesen, Arif Pişkin, Şebnem Sönmez, Nurcan Eren ve Suzan Kardeş gibi birbirinden yetenekli isimler yer aldı.

Farah Zeynep Abdullah, efsanevi şarkıcıya benzerliği, duygu yüklü performansı ve Bergen şarkılarını seslendirmedeki başarısı ile dikkat çekerken, filmde Bergen’in annesini canlandıran usta oyuncu Tilbe Saran da yüreklere dokunan oyunculuğu ile seyircinin kalbini çalacak. ‘Bergen’de erkek hakimiyetindeki bir dünyada ayakta durmaya çalışan, birbirinden başka güvenecekleri kimse olmayan anne ve kızın hayatta kalma mücadelesi seyirciyi derinden etkileyecek.

‘Bergen’ 4 Mart’ta tüm sinemalarda.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.