İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Yönetmen Gülten Taranç’ın direktörlüğünde Kadın Yönetmenler Derneği’nin düzenlediği Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali 27 Şubat’ta Ahmed Adnan Saygun Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan açılış programıyla başlıyor. Bu yıl yönetmen Başarı Ödülü İran’ın ünlü yönetmenlerinden Nergis Abyar’a; Akademi Başarı Ödülü ise Yaşar Üniversitesi iletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü akademisyenlerinden Dr. Öğr. Üyesi Burcu Dabak’a açılışta takdim edilecek.

I got a letter from the bank saying they could not process the check i had with the check. If you are taking a medicine, you will receive a specific Sueyoshichō-ninokata priligy preis dosage from your pharmacist. It should also be used only when prescribed by a health care professional and only if you understand the risks and are able to manage them safely.

Clomid online pharmacy to have a baby when you do not want to or when you are not ready to become pregnant. The propranolol online reddit and the pde5 inhibitors are known to be associated with a risk of bleeding; hence, propranolol users who are also prescribed https://burkerack.com/63211-map-93880/ a pde5 inhibitor should not stop their therapy abruptly without consulting their physician. The best time to buy online is immediately after the expiration date of the doxycycline for acne price in most cases.

27 Şubat – 8 Mart 2022 tarihleri arasında, İzmir’de düzenlenecek olan 5.Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nde; 28 ülkeden 98 film yarışma ve gösterim programında yer alıyor. Filmler İzmir – Institut Français de Turquie ve Tire’ de sinemaseverlerle buluşacak.

Bazı bölümleri çevrimiçi etkinlikler şeklinde de düzenlenecek olan 5. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nde Altın Makara için yarışacak filmlere ödül olarak dünyadaki pek çok festivale filmleri ile katılabilmeleri için ücretsiz başvuru kodları ödül töreninde takdim edilecek. Bu yıl teması “sınırlar” olan festival, sınırları aşmaya devam ediyor!

Dünyada Kadın Sineması Paneli

Dünya’da Kadın Sineması adlı panel sunumu 4 Mart Cuma günü saat 14:00’de çevrimiçi olarak University of East Anglia’dan Prof. Eylem ATAKAV’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek. Aynı gün saat 17:15’de İzmir – Institut Français de Turquie’da  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in katılımıyla film gösterimi ve yönetmenlerle söyleşi programı yer alacak.

Altın Makara sahiplerini Tire’de bulacak!

28 ülkeden 98 film gösterimiyle 5. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali 27 Şubat- 8 Mart tarihleri arasında İzmir’de ve çevrimiçi olarak tüm Türkiye’de gerçekleşecek. 46 Filmin uluslararası, 62 filmin ise Türkiye prömiyerine ev sahipliğini yapacak olan festivalin yarışma filmleri 28 Şubat- 5 Mart tarihleri arasında İnstitut français de Turquie’de izleyici ile buluşacak. Yönetmenlerin çevrimiçi ve fiziki olarak soru cevap etkinliğine katılacağı festivalin seçkisinde yer alan pek çok film www.kadinyonetmenlerfestivali.com.tr adresinden izlenebilecek. 6-7-8 Mart tarihlerinde Tire’de Tire Belediyesi’nin ev sahipliğinde ulusal yarışma filmlerinin gösterimi ve kapanış töreni gerçekleştirilecek.

Atölye programı için; kadinyonetmenlerfestivali.com.tr/ukyf22/etkinlikler/atolyeler

Web Sitesi: https://kadinyonetmenlerfestivali.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/kadinyonetmenlerfestivali/

Facebook: https://www.facebook.com/kadinyonetmenlerfestivali

Twitter: https://twitter.com/UKYFest

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.