DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen 5. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması’nın bu sene ilk defa hayata geçirilen ‘’Filmim Vizyonda’’ bölümüne başvurular uzatıldı.

There are a few ways that can help you save the money on the medicine. Some side effects that may occur include: diarrhea, vomiting, viagra apotheke rezeptpflichtig Starokostyantyniv skin rash, hair loss and dizziness. Amoxicillin 625 price walmart online pharmacy in mexico.

When you look for coupons for alli pills, you will most likely find generic coupons for alli pills. Neither had a history of trauma or vaccination, antabus tabletten kaufen inapproachably although both dogs had received antibiotics for possible respiratory or intestinal infection. You can purchase aciclovir ointment online and get it shipped to your home or clinic.

 DenizBank ile TÜRSAK Vakfı iş birliğinde gerçekleştirilen DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması, senaristlere destek olmak amacıyla beşinci yılında önemli bir yeniliğe imza atıyor; daha önce vizyonda kendine yer bulamamış yönetmen ve yapımcıların “Filmim Vizyonda” kategorisinde yarışmasına olanak sağlıyor.

Kaliteli yapımlara, ihtiyaç duydukları dağıtım desteğini sağlayarak daha geniş kitlelere ulaşmalarını hedefleyen yarışmaya başvurular devam ediyor.

Son Başvuru Tarihi 4 Mart 2022 Olarak Güncellendi

Başvuruların en geç 4 Mart 2022 Cuma günü, saat 18:00’e kadar kabul edileceği 5. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması’nda, Filmim Vizyonda projesinde seçilecek 5 filme, en az 2 haftalık Vizyon Ödülü verilecek.  Bu yıl ilk kez düzenlenen yarışmaya, çekimleri 1 Ocak 2020 tarihinden sonra tamamlanmış, Türk yapımı ve uzun metrajlı kurmaca, belgesel, deneysel ya da animasyon filmler katılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.