Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı ve dijital suçları konu alan  “Dijital Esaret” filmi 11 Mart’ta vizyona giriyor.  Çökertme Koyu yanmadan önce çekilen ve aynı zamanda geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz usta isim Rasim Öztekin’in de son filmi olan Dijital Esaret, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor. Biletlerinin NFT ürünü olarak izleyicilerine geri dönmesini sağlayacak olan film, Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

YENİ SUÇLAR VE YENİ SUÇLULARIN FİLMİ!

Günümüzün en çok konuşulan konularından dijital dünyayı farklı bir bakış açısıyla mercek altına alan Dijital Esaret filmi 11 Mart’ta sinemaseverlerle buluşacak. Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ödüllü yönetmen Emre Kavuk’un üstlendiği film, izleyenleri yeni suçlar ve suçlularla tanıştırıyor.

Sıra dışı hikayesiyle dikkat çeken Dijital Esaret,  işledikleri dijital suçlar nedeniyle cezaevine atılan  gençleri ve orada yaşadıklarını konu alıyor. Çökertme Koyu yanmadan önce çekilen ve Rasim Öztekin’in  başrolde olduğu son film olan Dijital Esaret, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor.

Karakterlerin isimlerinin olmadığı ve her bir karakterin numarayla temsil edildiği filmin kadrosunda; Özgün Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas ve Yasemin Alıç gibi ünlü isimler yer alıyor. İzleyicilerin aldıkları biletlerin kendilerine NFT ürünü olarak geri dönmesini sağlayan film, Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

 

.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.