Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı ve dijital suçları konu alan  “Dijital Esaret” filmi 11 Mart’ta vizyona giriyor.  Çökertme Koyu yanmadan önce çekilen ve aynı zamanda geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz usta isim Rasim Öztekin’in de son filmi olan Dijital Esaret, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor. Biletlerinin NFT ürünü olarak izleyicilerine geri dönmesini sağlayacak olan film, Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

It may be necessary to ask your doctor or a pharmacist for a prescription for clomid during that period and also to have blood tests done to make sure you are not allergic to the drug. The steroid hormone can be taken http://omnihouse.pl/85651-clomifen-rezeptfrei-online-bestellen-90401/ either orally or parenterally. If you are prescribed it, or if you use an alternative over-the-counter antibiotic, do not take it with any prescription antibiotics for 7 days before the end of the 14-day course.

I could go through several pages with all the information about the clomid and the side effects i got off. To make sure you take all the necessary precautions, you should contact a valex no insurance healthcare provider viagra come acquistare home before making any health care decisions. It is used for the in-patient treatment of pcos in women.

YENİ SUÇLAR VE YENİ SUÇLULARIN FİLMİ!

Günümüzün en çok konuşulan konularından dijital dünyayı farklı bir bakış açısıyla mercek altına alan Dijital Esaret filmi 11 Mart’ta sinemaseverlerle buluşacak. Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ödüllü yönetmen Emre Kavuk’un üstlendiği film, izleyenleri yeni suçlar ve suçlularla tanıştırıyor.

Sıra dışı hikayesiyle dikkat çeken Dijital Esaret,  işledikleri dijital suçlar nedeniyle cezaevine atılan  gençleri ve orada yaşadıklarını konu alıyor. Çökertme Koyu yanmadan önce çekilen ve Rasim Öztekin’in  başrolde olduğu son film olan Dijital Esaret, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor.

Karakterlerin isimlerinin olmadığı ve her bir karakterin numarayla temsil edildiği filmin kadrosunda; Özgün Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas ve Yasemin Alıç gibi ünlü isimler yer alıyor. İzleyicilerin aldıkları biletlerin kendilerine NFT ürünü olarak geri dönmesini sağlayan film, Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

 

.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.