Geçtiğimiz Cuma vizyona giren “Şöhretler Okulu”nda profesyonel oyuncuların yanı sıra Türkiye’de tanınan ve kendi alanlarında uzman olan isimler de konuk olarak yer aldı.

Futbol camiamızın en önemli isimlerinden Yılmaz Vural, usta şef Türev Uludağ, Survivor yarışmasıyla tanınan Ogeday Girişken, ünlü Youtuber’lar Alper Rende ve Betül Çakmak, influencer Burak Bozkurt, küçük şarkıcı fenomen Kuzey Köker, sunucu Dilek Yurttaş, şarkıcı Elif Kaya gibi isimler filme varlıklarıyla renk kattılar. Çocuk oyuncularla uyum içinde ve profesyonel şartlarda çalışan ünlü isimler sinemamız için de önemli birlikteliklerin tohumlarını attılar.

CNS Productions yapımcılığında çekilen, başrollerinde Ediz Hun, Berna Üçkaleler, Nisa Sofiya Aksongur, Revna Çolak, Doruk Yılmaz, Ada Şahin, Beren Şenol, Baran Tuğra Genç, Çınar Yükçeker, Metehan Parıltı ve Cemre Demircan gibi oyuncuların yer aldığı aile ve çocuk filmi “ŞÖHRETLER OKULU” tüm Türkiye’de sinemalarda…

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN;

https://www.youtube.com/watch?v=gRFXJoELW9g&t=4s

 Konu: Kemal öğretmen (Ediz Hun) kızını tek başına büyütmek zorunda kalmıştır. Bu süreçte kızının eğitimine yüklenip onun oyun arkadaşı olmayı kaçırmıştır. Deniz öğretmen (Berna Üçkaleler) ise babasının küçükken onunla iş yoğunluğundan ilgilenememesinden şikayetçidir ve Kaktüs Koleji’ni ele geçirip satmayı planlamaktadır. Kemal öğretmen hem kızı ile kaçırdığı zamanı geri kazanmak hem de çocuklarımızın her birinin ne kadar değerli özel insanlar olduğunu kızına kanıtlamak için okullar arası festivali bahane ederek Deniz öğretmene bir yarış teklif eder. Deniz öğretmen yarışmayı kazanacağından emin olduğundan, hemen bu yarışma teklifini kabul eder. Ancak Popstar, Atom, Arabesk, Messi, Oburix, Ayaklı Gazete, Hack-i Can, Organiz ve Einstein’den oluşan çocuklar takımı işin rengini kökünden değiştirecektir.

Künye:

Yönetmen ve Senarist: Adnan Önal

Oyuncular: Ediz Hun, Berna Üçkaleler, Nisa Sofiya Aksongur, Revna Çolak, Doruk Yılmaz, Ada Şahin, Beren Şenol, Baran Tuğra Genç, Çınar Yükçeker, Metehan Parıltı, Cemre Demircan

Yapımcı: CNS Productions – Serkan Günay

“Şöhretler Okulu” Sosyal Medya Hesapları;

instagram.com/sohretlerokulufilm

facebook.com/sohretlerokulufilm

tiktok.com/sohretlerokulufilm

twitter.com/sohretlerokulu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.