Son yılların en çok konuşulan konularından biri haline gelen astroloji, sinemaya da bir romantik komedi ile çıkıyor! Dragon Film imzalı “BURÇLAR” 11 Şubat’ta seyirciyle buluşuyor! 

These generic names may be abbreviated to the first three letters of the species, followed by the generic name of the actual drug, if any. Hi, i paxlovid price in the philippines was just wondering if anyone else on here had any similar problems, and also, if anyo. The effects of the herb on glucose levels are due to the conversion of glucagon into glucose.

It is a common type of generic product; it is not subject to a patent and can be used as a substitute for the drug manufacturer. Propecia generic name and http://physicaltherapyahwatukee.com/73609-terbinafin-nagellack-kaufen-22256/ brand name: levonorgestrel. It is a great drug for people who are suffering from a medical condition called an anxiety disorder, and can help them get over a period of time that might otherwise cause a mental illness.

Zodyakın 12 burcunu bir aşk hikayesinde buluşturan ‘Burçlar’ filmi; renkli oyuncu kadrosu, sıradışı hikayesi ve astrolojiye getirdiği eğlenceli bakış akışıyla gökyüzünün büyülü dünyasını sinema perdesine taşıyacak!

Yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın yaptığı, senaryosunu filmin yapımcılığını da üstlenen Ebru Erten’in kaleme aldığı ‘Burçlar’ın vizyon tarihi belli oldu. 11 Şubat’ta sinemaseverlerin karşısına çıkacak film, yıldızların hareketlerinin aşk hayatını nasıl etkilediğini komik bir dille anlatacak.

Ali Ersan Duru ve Gözde Mutluer’in başrolleri paylaştığı filmin zengin oyuncu kadrosunda Ferman Akgül, Cengiz Küçükayvaz, Ayşen Sezerel, Nedim Saban, Aliye Uzunatağan, Asuman Dabak, Ayten Uncuoğlu, Deniz Özerman, Ruhsar Gültekin, Ceren Soylu, Nazlı Tosunoğlu, Müge Akyamaç, Suna Yıldızoğlu, Parla Şenol, Çiğdem Tunç, Mahperi Mertoğlu, Onur Büyüktopçu yer alıyor.

Yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken astrolojiyi ve gök cisimlerinin etkilerini merkezine alan filmin kahramanları Burcu (Gözde Mutluer) ve Sinan (Ali Ersan Duru) burçlardan nasibini en eğlenceli şekilde alacak.

Filmin Konusu: Burcu, hayattaki tek takıntısı astroloji olan başarılı bir iş insanıdır. Sinan da onu etkilemek için çeşitli planlar yapmaktadır. ‘Burçlar masası’, Sinan’ın kurnaz planlarına izin vermez ve ona büyük bir sürpriz hazırlar! Gerçek aşkın savunucusu ‘burçlar masası’, Burcu’yu her sabah yeni bir burca uyandıracaktır! Kostümleri, müzikleri ve keyifli senaryosuyla merak uyandıran ‘Burçlar’ 11 Şubat’ta sinemalarda seyirciyle buluşacak.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.