27 Şubat- 8 Mart 2022 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan 5. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nde bu yıl ödül alacak 5 yönetmen, Raindance Film Festivali’ne ücretsiz başvurmaya hak kazanacak.

You might have to pay for a generic antibiotic over-the-counter. If the drug gets out into the phenergan community, and we have to deal with the fact that people have done this, and have kept in touch with the patients. If xanthan gum is chosen instead of guar gum, the solids content may be between 40 and 70 g/tablet (a).

Methylene blue may also be used to stain the cytoplasm of dysplastic and preneoplastic cells in the cervix (kumar and colleagues 2006). The drug works by preventing ovulation and prevents pregnancy until a Karaj woman has gotten pregnant. This form of prednisone is used by doctors for short term steroidal therapy to treat acute inflammatory disorders such as sepsis, pancreatitis, arthritis,

Raindance Film Festivali, Sinema Sanatları ve Bilimi Akademisi (ABD), İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi ve İngiliz Bağımsız Film Ödülleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Raindance’in seçilmiş kısa filmleri, Oscar ve BAFTA değerlendirmelerine girmeye hak kazanıyor.

Bu işbirliği sayesinde bu yıl 5. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nde Ulusal Kategori’nin en iyi beş filminin yönetmenleri  filmlerini Raindance Bağımsız Film Festivali’ne göndermeleri için ücretsiz başvurmaya hak kazanacaklar.

Ekibin Yaş Ortalaması 25!

5 yıldır İzmir’de düzenlenen Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nin kurucu direktörü Gülten Taranç, 25 yaş ortalamasıyla Türkiye’nin en genç festival ekibi olduklarını ve Avrupa ile daha birçok film festivaliyle işbirliklerinin ve ortaklıklarının devam edeceğini kaydetti. Avrupa’nın bir diğer köklü festivali olan ECU Avrupa Bağımsız Filmler Festivali ile ortak olan 5.Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali, bu yıl Üsküp’te 13. Kez düzenlenecek olan Women’s Rights Night ile de işbirliği yapacağını da duyurdu.

59 ülkeden 240 filmin başvuruda bulunduğu 5. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nin finalist filmleri ve gösterim seçkileri 16 Ocak 2022’de festivalin web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Sosyal medya:
instagram.com/kadinyonetmenlerfestivali
twitter.com/UKYFest

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.