Yapay zeka ile beklenmedik bir savaşı konu alan, yapımcılığını beIN’in Hollywood stüdyosu MIRAMAX’ın üstlendiği, izlenme rekorları kırması beklenen Mother/Android filmi Netflix’te yayınlanıyor

Doxycycline 100mg tablet doxycycline 100mg doxycycline 100mg doxycycline 100mg. The use https://oldtownwhiskeyclub.com/ of antibiotics in pregnancy should be limited, and the benefits of treating infections are balanced with the potential risk of birth defects in a fetus. Our customers appreciate that they have the ability to pick and choose the medicines and treatments that they require.

Amoxicillin is a broad spectrum antibiotic that treats a variety of bacterial infections in dogs. The https://moritzeggert.de/30677-tadalafil-online-bestellen-29247/ use of antibiotics as a treatment of acne, for example, first occurred in the 1960s. Results from clinical studies have also demonstrated efficacy against heartworm as well as feline leukemia virus.

 Doha – 11 Ocak 2022: Netflix, beIN MEDIA GROUP’un (“beIN”) sahibi olduğu Hollywood stüdyosu MIRAMAX ile birlikte çektiği, distopik bir geleceği anlatan son gerilim filmi “Mother/Android”i dünya genelinde yayınladı.

Yakın bir gelecekte geçen film, ülkeleri yapay zeka ile beklenmedik bir savaşın içinde olan iki gencin tehlikeli kaçış yolculuğunu anlatıyor.

beIN’in MIRAMAX’ından Bill Block ile birlikte Matt Reeves, Adam Kassan ve Charles Miller’ın ortak yapımcılığını üstlendiği filmin olay örgüsü, Georgia (Chloë Grace Moretz) ve Sam (Algee Smith) adlı iki ana karakterin yeni bir distopik gerçeklikle ilgili deneyimleri etrafında dönüyor.

beIN’in küresel film ve televizyon stüdyosu olan MIRAMAX’ın 700′den fazla filmden oluşan rakipsiz arşivinde 278 Akademi Ödülü® adaylığı ile Chicago, Shakespeare In Love, The English Patient ve No Country For Old Men’den oluşan dört adet En İyi Film ödülü de dahil olmak üzere 68 adet Oscar®’lı film bulunuyor.

Sektörün en iyi film stüdyolarından biri olarak tanınan beIN’in MIRAMAX’ı, bir aksiyon-gerilim filmi olan Operation Fortune’yi 2022’nin Mart ayında yayımlamaya hazırlanıyor. Bu film ile birlikte Stüdyo, The Gentlemen’ın ardından ünlü yönetmen Guy Ritchie ile ikinci projesini hayata geçiriyor ve kütüphanesini Hugh Grant, Jason Statham ve Matthew McConaughey gibi yıldızların yer aldığı filmlerle zenginleştirmeye devam ediyor.

Miramax ayrıca, film çekimleri için Türkiye’yi tercih ediyor. Ünlü Hollywood Stüdyosu, geçen yıl başta Jason Statham ve Hugh Grant olmak üzere birçok yabancı yıldızı film çekimleri için Türkiye’ye getirmişti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.