İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenen Köprüde Buluşmalar, Türkiye sineması ve dizi sektörü ile iş birlikteliklerine devam ediyor. Bu yıl 15-16-17 Nisan’da gerçekleştirilecek Köprüde Buluşmalar’ın Dizi Atölyesi yeni yılı festival kapsamında yeni bir işbirliği ve “Özel Ödül” ile karşılıyor.

Köprüde Buluşmalar, dizi projelerinin tamamlanmalarına, dijital platformlara ve televizyon kanallarına yönelik yolcuklarına başlamalarına destek olması amacıyla OGM Pictures ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. Bu yıl 15-16-17 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Köprüde Buluşmalar’ın Dizi Atölyesi’nde seçilen bir proje OGM Pictures Özel Ödülü’nü almaya hak kazanacak.

Bugüne kadar ekrana taşıdığı sıra dışı projelerle adından söz ettiren OGM Pictures; hem tv hem de dijital platformlara ürettiği içeriklerle farklılaşan bir strateji izliyor. Bu sene İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenen Köprüde Buluşmalar’ın dizi bölümü sponsorluğunu da üstlenen OGM Pictures, bu bölüm kapsamında seçilecek bir projeye OGM Pictures Ödülü olarak 30.000 TL katkı sağlayacak.

Ayrıntılı bilgi için: film.iksv.org/tr/koprudebulusmalar

Sorularınız için: onthebridge@iksv.org

Köprüde Buluşmalar ile ilgili ayrıntılı bilgi için:

film.iksv.org/tr/koprudebulusmalar
facebook.com/koprudebulusmalar
twitter.com/koprudebulusma

İstanbul Film Festivali’ni takip etmek için:
#istanbulfilmfestivali
facebook.com/istanbulfilmfestivali
twitter.com/ist_filmfest
instagram.com/istanbulfilmfestivali_
youtube.com/user/iksvistanbul

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.