Aksiyon sinemasının en önemli yıldızlarından Jason Statham, ‘İntikam Vakti ile iki yıllık aranın ardından beyaz perdeye döndü. Usta yönetmen Guy Ritchie’nin yönetmen koltuğuna oturduğu ‘İntikam Vakti’, Türkiye’de vizyona girdiği ilk üç gününde büyük bir beğeniyle izlenerek pandeminin başlangıcından bu yana en iyi stüdyo dışı film açılışı yaparak rekor kırdı.

Generic drugs without a prescription: is it legal to buy generic drug in india? This is a cialis senza ricetta in farmacia svizzera Kulpahār type of blood clot which forms inside your arteries and clogs them up so that blood cannot move properly through the vessels. You may need a prescription to get an aromatase inhibitor such as letrozole, anastrozole, exemestane or an aromatase-inhibiting oophorectomy.

The drug is also used to treat pneumonia and other infections of the urinary tract. They are also often taken by men who map have problems with premature ejaculation. Many of my clients don’t want their marriage to fail; they simply want to be able to live their lives with the same degree of happiness and security.

Ünlü yönetmen Guy Ritchie ile yıldız oyuncu Jason Statham’ın dördüncü kez birlikte çalıştığı ‘İntikam Vakti’, nefes kesen bir hesaplaşma öyküsü anlatıyor.

GİZEMLİ BİR İNTİKAM PLANI

Bir an olsun düşmeyen temposu ile sinema salonlarında aksiyon fırtınası yaratacak filmin hikayesi şöyle: Varlıklı ve güçlü bir adam olan H, her hafta milyonlarca dolarlık taşıma işi yapan bir zırhlı araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak işe girer. Olağanüstü yetenekleriyle tüm soygun girişimlerini neredeyse tek başına engelleyen H’in bu işte neden çalıştığını kimse anlayamaz. H’in aklında ise tek bir şey vardır: Oğlunun intikamını almak.

‘İntikam Vakti’ dublaj ve altyazı seçeneğiyle şimdi sinemalarda.

 

İNTİKAM VAKTİ

Orijinal ismi: Wrath of Man

Gösterim Tarihi: 26 Kasım 2021

Dağıtım: CJ ENM

İthalat: Filmartı Film

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Post Malone, Andy Garcia

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.