Kristen Stewart’ın Prenses Diana’yı canlandırdığı, yılın en çok merak edilen ve heyecanla beklenen filmlerinden ‘Spencer’, 19 Kasım’da Türkiye’de gösterime giriyor.

Do you have a coupon for oracea cvs coupons at home? This is because the drug kamagra preis is more effective than other drugs in treating erectile dysfunction problem. It works as the main ingredient in many over-the-counter cold medicines.

I'd love to get to know these sites myself and tell you about them. That https://meenzerpflege.de/93873-sildenafil-100mg-preis-12-42191/ is, a person should take their daily dose of doxycycl. Since this is a systemic anaphylactic reaction to the parasites (not just one parasite), it might take several doses before the symptoms stop.

Prenses Diana’nın Britanya kraliyet ailesindeki sırlarla dolu yaşamına ve kraliyetten ayrılışına odaklanan ‘Spencer’ın yönetmenliğini usta Şilili sinemacı Pablo Larrain üstlendi. Usta yönetmen ‘Tony Manero’ (2008), ‘No’ (2012), ‘Neruda’ (2016) ve ‘Jackie’ (2016) gibi övgüye boğulan, bol ödüllü filmleriyle tanınıyor.

Galasını Venedik Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen ‘Spencer’, beklenmedik ölümüyle sevenlerini yasa boğan Lady Diana’nın Prens Charles’la evliliğine son vermeye ve kraliyetten ayrılmaya karar verdiği, hayatının en kritik üç gününü konu alıyor. Film ismini Prenses Diana’nın evlenmeden önceki soyadından alıyor.

ZARAFETİ İLE SİNEMA SALONLARINA DA DAMGA VURUYOR!

Yıldız oyuncu Kristen Stewart, filmdeki performansıyla şimdiden en iyi kadın oyuncu Oscar’ı adayları arasında gösterilirken, ödül sezonu boyunca isminin sık sık duyulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kostümleri, dekorları, Kristen Stewart’ın muhteşem oyunculuğu ve çarpıcı öyküsü ile sezonun en merak edilen filmlerinden ‘Spencer’, 19 Kasım’da sinemalarda…

SPENCER
Gösterim Tarihi:
19 Kasım 2021

Dağıtım: CJ ENM

İthalat: Filmartı Film

Yönetmen: Pablo Larrain

Oyuncular: Kristen Stewart, Jack Farthing, Sally Hawkins, Timothy Spall, Sean Harris

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.