23-26 Eylül tarihleri arasında Ankara’da olan Pembe Hayat KuirFest’in ilk ayağı sona erdi. Sıra İstanbul’da!

Its sound is both delicate and rich in many dimensions. We will not use this information to metformin online kaufen ohne rezept Esslingen fill in forms requested by other organizations without your consent. It is important that you get your strength and coordination back as quickly as possible.

The drug works by interfering with cell wall synthesis, thus stopping the bacteria from growing. Doxycycline hyclate 100mg safe Al Fallūjah for dogs side effects may occur. The most common uses for doxycycline are for the treatment of acne or rashes due to a bacterial infection, such as strep pneumoniae.

Bu yıl onuncu yaşını kutlayan KuirFest, Ankara ayağını 25 film, 5 söyleşi ve 1 atölye ile sonlandırdı. Goethe-Institut ev sahipliği ile düzenlenen festival, 23 Ocak’taki açılışının ardından 3 günlük dolu dolu programı ile Ankaralı izleyicisiyle buluştu. Türkiye’den ve dünyadan pek çok kuir yapımın bir araya geldiği program; kısa, kurmaca, deneysel, belgesel ve pek çok yenilikçi yapım ile yine kapsayıcı bir içerik sundu.

Festival kapsamında ayrıca Haymatlos Mekan ev sahipliğinde Sirkaf Sirkaf partisi düzenlendi. Partiye 500’den fazla kişi katıldı ve parti boyunca Hande Kader Dayanışması standı yer aldı.

Sıra İstanbul’da

Ankara ayağını böylece sonlandıran festival ekibi İstanbul hazırlıklarına devam ediyor. 30 Eylül Perşembe günü başlayacak olan 10. Pembe Hayat KuirFest İstanbul, 3 Ekim Pazar günü sonlanacak. Onlarca film, söyleşi ve atölyenin yer alacağı programa KuirFest web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.