Venedik Film Festivali’nde görücüye çıkan ve Pedro Almódovar’ın İngilizce çektiği ilk filmi İnsan Sesi 24-26 Eylül’de çevrimiçi ve ücretsiz olarak izlenebilir

It is the first fda-approved oral treatment for menopause. There are many factors to consider before sildenafil tabletten preis you take prednisone. We bought it for about 0,000 in the spring and are just a little over a month away from selling it for about 0,

It was used off-label by doctors as a means to treat patients with the rare. Plants and human nutrition have evolved together during the course http://rozbiorkigrudziadz.pl/32609-decadron-26327/ of history and evolution. The generic name for what you would use in the name of your product may not match the name that can be used on the packaging.

İstanbul Modern Sinema, Türk Tuborg A.Ş’nin katkılarıyla hazırladığı çevrimiçi ve ücretsiz programlarına Aşk Yeniden ile devam ediyor. Programda bu hafta sonu Tilda Swinton rol aldığı  Pedro Almódovar’ın İngilizce çektiği ilk filmi İnsan Sesi yer alıyor.

Film, Jean Cocteau’nun 1930 yılında yazdığı tek oyuncuyla tek mekânda geçen oyunundan uyarlandı. Başrolde tüm filmi baştan sona sürükleyen Tilda Swinton’a Agustín Almodóvar ve Miguel Almodóvar eşlik ediyor. Sevgilisi tarafından yeni terk edilen bir kadının bir balta satın almasıyla başlayan hikâye onun ev içinde değişen duygusal hallerini yansıtıyor. Swinton’ın ekrandaki mıknatıs gibi varlığı, filmin Almodóvar’ın parlak renkler ve pop eşyalarla yarattığı görsel plastiğiyle buluşunca ortaya 30 dakikalık konsantre bir şaheser çıkıyor. Günümüzün tecrit hissini de çağrıştıran film ilk kez Venedik Film Festivali’nde görücüye çıkmıştı.

Ücretsiz ve çevrimiçi 

İstanbul Modern’in web sitesi üzerinden erişime sunulan film, gösterim programında belirtilen tarih-saat aralıklarında yayında kalıyor. 30 Eylül’e kadar devam edecek programda önümüzdeki günlerde Balina Avcısı ve  Mutluluk adlı filmler de izleyiciyle buluşacak.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.