RED NOTICE - Dwayne Johnson is the FBI’s top profiler John Hartley in Netflix's RED NOTICE. Directed and written by Rawson Marshall Thurber, RED NOTICE is releasing November 12, 2021. Cr: Netflix © 2021

Dwayne Johnson, Gal Gadot, Ryan Reynolds’un başrollerini paylaştığı, aksiyon severlerin büyük heyecanla beklediği Netflix filmi Red Notice’ın altyazılı fragmanı yayınlandı. Beau Flynn (FlynnPictureCo); Dwayne Johnson, Dany Garcia ve Hiram Garcia (Seven Bucks Productions) ve Rawson Marshall Thurber’ın yapımcılığında çekilen film, 12 Kasım 2021 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de yayında olacak.

Netflix’in yayınladığı özet bilgisine göre; Interpol tarafından yayınlanan bir Kırmızı Bülten, dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için küresel bir uyarıdır. Arama yapmak için izin çıktığında, davayla FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley (Dwayne Johnson) ilgilenir. Bu arayışı onu, dünyanın en iyi sanat hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop’u (Gal Gadot) yakalamak için ortak olmaya zorladığı cesur bir soygunun içerisine sürükler. Olaylar silsilesi bu üçlüyü dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishaneye, dans pistine, ormana ve hepsinden en kötüsü, sürekli birbirlerinin çalıştıkları şirketlere götürür.

Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds ile beraber filmin oyuncu kadrosunda Ritu Arya, Chris Diamantopolous yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.