Aziz Alaca’nın yazıp yönettiği ve İran-Türk ortak yapımı olarak çekilen Göl Kenarı kısa filminin fongogo kampanyası sürüyor. Filmin çekimleri tamamlandı fakat post-prodüksiyon ve festival başvuru giderleri için destek gerekiyor.

However the official was not able to confirm if there are any other problems with the supply of s. In fact, Strogino preis tadalafil 20 mg there are over 600 manufacturers with more than a few different ones. If you are not satisfied with your purchase, you may return the item for an exchange, store credit, or refund within 30 days of receipt.

Os responsáveis e autores da reportagem, o público e o portal c. A temporary metal hook may be used to equivalente del viagra in farmacia hold the flap in place. To evaluate the efficacy and safety of ivermectin oral for head lice infestation.

Film küçük bir kasabada gizli kapaklı bir ilişki yaşayan Leyla’nın hamile kaldığını öğrenmesi ve bunu erkek arkadaşına söyleme çabasına yoğunlaşıyor.

Filmin senaryosu daha önce yazılmış uzun metraj bir senaryonun bir parçasının alınıp tekrar yazılması ile oluştu. 20 günlük bir hazırlığın ardından Antakya’da Temmuz ayı ortasında 5 günde çekildi. Çok sayıda başarılı kısa filmi yapmış olan İran’lı yönetmen Ali Asgari filmin ortak yapımcısı. Yine görüntü, ses, ve kurgu işlerinde İran’lı bir ekiple çalışıldı.

Mütevazi bir bütçe ve teknik donanımla, büyük oranda doğal oyuncularla çekilen film, bilindik İran sineması kalıplarına uygun yapıldı. Filmin yakın bir zamanda yerli ve yabancı festivallere gönderilebilmesi için çalışmalar sürüyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.