Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle Elazığ’da valilik tarafından ilk kez düzenlenecek olan “Harput Kısa Film Festivali” için başvurular devam ediyor.

The company also offers a number of nonprescription medications for sinus infections. The family had no money, and prednitab 20mg kaufen her brother also had to work at the post office to help his mother. After a single cycle of 5-fluorouracil chemotherapy, a patient undergoes surgery to remove the tumor, chemotherapy to kill cancer cells in the area surrounding the tumor, a second dose of 5-fluorouracil to kill any cancer cells left after the surgery, and a third dose of 5-fluorouracil to kill any remaining cancer cells.

This is how they work, they increase blood circulation to the genitals. The mox 500 medicine has a tamoxifen nolvadex price variety of indications and benefits that include: I’d love to have a pair that wouldn’t take much time to break in, and would be a good size.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle Elazığ Valiliği tarafından 8-11 Eylül tarihlerinde ilki düzenlenecek olan Harput Kısa Film Festivali başvuruları devam ediyor. Harput’un tanıtımını yaparak Elazığ şehrinin kültür ve sanat hayatına katkı sağlamayı amaçlayan, ulusalda ise sinema sanatı ve sanatçılarına destek olmayı hedefleyen festival bu yıl 8-11 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Kısa film ve belgesel film yarışmaları ile genç sinemacıları desteklemeyi amaç edinen festivalde aynı zamanda deprem ve afet temalı senaryo yarışması ile birlikte deprem gerçekliğine de vurgu yapılacak.

Festivalin ön jürisi belirlendi. Belgesel film dalında Jale İncekol (yönetmen), Ömer Dişbudak (yönetmen), Yavuz Selim Taşçıoğlu (yönetmen), kısa film dalında ise Serdar Akbıyık (sinema yazarı), Fatih Peker (yönetmen) ve Sinan Bal (yönetmen) ön jüri olarak görev alacaklar.

Başvurular festivalin internet sitesi “harputfilmfestivali.com” üzerinden 6 Ağustos Cuma gününe kadar online olarak gerçekleştirilecek.

Festivalin Sosyal Medya Hesapları:

instagram.com/harputfilmfestivali

facebook.com/harputfilmfestivali

twitter.com/harputfilmfest

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.