Dünya prömiyerini Tokyo Uluslararası Film Festivali’nde yapan, Cem Özay’ın ilk uzun metrajlı filmi ‘Af’, Türkiye prömiyerini 40. İstanbul Film Festivali’nin ulusal yarışma bölümünde yapmaya hazırlanıyor. Türkiye’de ilk kez 7 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.00’de Maximum Uniq Açıkhava’da sinemaseverlerle buluşacak filmin yeni fragmanı paylaşıldı.

They can be destroyed by the digestive system, or in the liver. It is also http://daniellottes.de/33196-levitra-ohne-rezept-apotheke-7520/ used to treat certain types of cancers. You can organize and label all of your clients when you have them, so that you can easily identify the ones whose work you have completed and whose next steps need to be organized.

If the problem is simply that your computer does not look for the file, then re-downloading the file and placing it in the correct location on the desktop may help. They may even be filled at sildaristo 100 mg packungsgrößen dejectedly your local pharmacy without your even showing up at all. When fluid retention occurs, it may make it difficult to urinate and to gain or lose weight.

Geçimini bir dağ köyünde ağaç ticareti ile sağlayan otoriter bir baba ile çocukları arasındaki çatışmaya odaklanan filmin başrollerinde Timur Acar, Emine Meyrem, Hakan Aslan, Yusuf Bayraktar ve Macit Koper yer alıyor.

Cem Özay’ın senaryosunu Tuğçe Öztabak’la yazdığı, yapımcılığını Ömür Güner’in, ortak yapımcılığını ise TRT’nin üstlendiği ‘Af’ın çekimleri Artvin’in Borçka ilçesine bağlı Gürcistan sınırında bulunan Macahel Vadisi’nin bir dağ köyünde gerçekleştirildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen film Antalya Film Forum’dan TRT Proje Geliştirme Özel Ödülü ile İstanbul Film Festivali Köprüde Buluşmalar’da Başka Sinema Dağıtım Ödülü’nü kazanmıştı.

Sinopsis:

Geçimini bir dağ köyünde ağaç ticareti ile sağlayan otoriter bir babanın, baskıcı ve adaletsiz davranışları nedeniyle ailesi ile olan sorunları derin bir boyut kazanır. Ailenin içine girdiği bu psikolojik krizden çıkabilmelerinin yolu aile bireylerinin birbirlerini affedebilmelerine bağlıdır.

Künye

 Yönetmen: Cem Özay

Senaryo: Tuğçe Öztabak – Cem Özay

Yapımcı: Ömür Güner

Ortak yapım: TRT

Oyuncular: Timur Acar, Emine Meyrem, Hakan Arslan, Yusuf Bayraktar, Hasret Canan Tutuş, Samet Güler ve Macit Koper

Görüntü Yönetmeni: Sebastian Weber

Sanat Yönetmeni: Gülay Doğan

Kurgu: Cem Özay – Sait Ali Demir

 CEM ÖZAY

Biyografi

Cem Özay, 1983 yılında Gaziantep’te doğdu. 2003 yılında film sektöründe çalışmaya başlayan Özay, pek çok dizi ve sinema filminin prodüksiyonunda idari yapımcı olarak yer aldı. İlk yönetmenlik denemesini 2017 yılında ‘Yolcu’ adlı kısa filmi çekerek gerçekleştirdi.  ‘Yolcu’ adlı kısa filmi ulusal ve uluslararası pek çok festivalde gösterildi ve ödüller aldı. ‘AF’ ilk uzun metraj filmidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.