L to R: Ron (voiced by Zack Galifianakis) and Barney (voiced by Jack Dylan Grazer)

İngiltere merkezli CG animasyon stüdyosu Locksmith Animation’ın ilk sinema filmi olan 20th Century Studios’dan “Robot Ron: Bir Sorun Var”, 22 Ekim 2021’de sinemalarda…

Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Olivia Colman, Ed Helms ve Justice Smith’in başrolleri paylaştığı komedi macera türündeki animasyon, bir ortaokul çocuğu ile onun sorunlu robotu arasında tomurcuklanan dostluğa dokunaklı ve eğlenceli bir bakış sunuyor.

20th Century Studios ve Locksmith Animation’dan “Robot Ron: Bir Sorun Var”, sosyalleşme sorunu yaşayan bir ortaokul öğrencisi olan Barney ile “Kutudan Çıkan En İyi Arkadaşı” olması beklenen, konuşan, dijital cihazı Ron’un hikayesini anlatıyor. Ron’un sosyal medya çağı karşısında gülünç arızaları, onları bir çocuk ve robotun gerçek arkadaşlığının harika karmaşasıyla hesaplaştıkları aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Filmin yönetmenleri Pixar ekibinin tecrübeli isimlerinden Jean-Philippe Vine (“Arabalar 3” ve “İyi Bir Dinazor”da hikaye sanatçısı) ve Locksmith’in kurucu ortağı Sarah Smith (“Arthur Christmas”), yardımcı yönetmen ise Octavio Rodriguez (“Coco”da hikaye sanatçısı ve “İnanılmaz Aile 2”). Senaryo ise Peter Baynham (“Arthur Christmas”, “Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakistan”, “Borat: Subsequent Moviefilm “) ve Smith tarafından yazıldı. Aynı zamanda Locksmith’in kurucularından biri olan Julie Lockhart (“Kuzular Firarda”,” “Korsanlar”) ve Lara Breay, Locksmith başkanı Elisabeth Murdoch, Smith ve Baynham idari yapımcı olarak görev alıyor.

Locksmith Animation Hakkında: 

Londra merkezli, global izleyiciler için CG animasyon filmlerinin önde gelen yapımcısı Locksmith Animation, 22 Ekim 2021’de Walt Disney Company tarafından vizyona sokulacak ilk filmi “Robot Rob: Bir Sorun Var”ı sunuyor. LSA, tatil temalı uzun metrajlı filmi “That Christmas” , yazar/yönetmen Richard Curtis’in (“Dört Nikah Bir Cenaze” “Aşk Her Yerde”) Noel çocuk kitapları serisine dayanmaktadır ve Warner Bros. Pictures’da bir müzikal/komedi filmi üzerine geliştirilmektedir.

www.locksmithanimation.com

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.