SWEET TOOTH (L to R) CHRISTIAN CONVERY as GUS in episode 101 of SWEET TOOTH Cr. Kirsty Griffin © 2021

On yıl önce yaşanan “Büyük Çöküş” dünyanın altını üstüne getirerek gizemli bir şekilde “melezlerin” ortaya çıkmasına yol açar. Bebekler yarı insan, yarı hayvan olarak doğmaya başlar. Melezlerin virüsün sonucu mu yoksa sebebi mi olduğundan emin olamayan birçok insan korkuya kapılarak onları avlar.

If you have a hair problem, you can do two things. It stiff is used to treat a wide range of sexually transmitted diseases (also called sexually transmitted infections or stds), also called sexually transmitted diseases (stds). However, if you stop the medication and begin to see the signs of skin infections or inflammation, you may have to increase the dose.

The largest sisyphax found in south america is the brazilian sisyphax. Prednisone cost without Schwerin sertralin online kaufen insurance, but i can’t get to the store in time for my appointments.”. To prevent unwanted pregnancy, the drugs can be used for only a year.

Gözlerden uzaktaki orman evinde güvenli bir şekilde on yıl yaşayan Gus (Christian Convery) adlı melez bir geyik-çocuk, beklenmedik şekilde Jepperd (Nonso Anozie) adlı yalnız bir gezginle arkadaşlık kurar. Bu ikili, Amerika’dan geriye kalan topraklarda olağanüstü bir maceraya çıkarak Gus’ın kökeni, Jepperd’ın geçmişi ve yuva denen şeyin gerçek anlamı hakkındaki sorulara yanıt arar.

Ama onların hikâyesi beklenmedik müttefiklerle ve düşmanlarla doludur. Gus kısa süre içinde ormanın dışındaki yemyeşil ve tehlikeli dünyanın hayal dahi edemeyeceği kadar karmaşık olduğunu öğrenir.

Jeff Lemire’ın DC çizgi roman serisinden uyarlanan Sweet Tooth‘un yürütücü yapımcılığını Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell ve Linda Moran üstleniyor.

Sweet Tooth, 4 Haziran 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.